بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 5249
لغو تحریم کاربران ایرانی توسط یاهو
با سلام
خیلی وقت بود که کاربران ایرانی نمیتوانستند در سایت یاهو ایمیل درست کنند اما امروز شرکت یاهو این تحریم را لغو کرد و کاربران ایرانی الان به راحتی می توانند با مراجعه به سایت یاهو ایمیل درست کنند و از امکانات این شرکت استفاده کنند.
[attachment=43]
نویسنده: KING - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2764
ردیابی گوشی مفقود شده توسط همراه اول
شاید برای هر کسی اتفاق بیافتد که گوشی خود گم کند و یا توسط سارقان از وی ربوده شود. در این وضعیت شما می توانید بعد از مراجعه به کلانتری و تنظیم شکایت ، از طریق سرویس ردیابی گوشی همراه اول گوشی مفقود شده خود را ردیابی کنند.

برای این کار کافی است شما شماره سریال گوشی خود را از پشت جعبه آن به یکی از روش های زیر و توسط خطوط دائمی همراه اول ارسال نمایید :

[align=center][s
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3037
كنترل تلوزيون توسط IR Remote Control
توسط اين برنامه ميتونيد بدون نياز به كنترل تلوزيون رو كنترل كنيد!براي كنترل تلوزيون اين  برنامه از مادون قرمز گوشي استفاده ميكنه

در حال حاضر شما می توانید دستگاه های زیر کنترل كنيد:
* تلویزیون های LG
* تلویزیون های پاناسونیک
* تلویزیون های سامسونگ
* تلویزیون های شارپ
* تلویزیون های سونی

با این حال دستگاه های بیشتری اضافه خواهد شد.

این برنامه  جهت كار به وسيله ي سامسونگ گالكسي S4 ، براي کنترل تلویزیون پاناسونیک و شارپ تایید شده است.

توجه: LG G2 پشتیبانی نمی شود.

[b]نياز
نویسنده: emperaator - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2601
معرفی پنل‌های OLED انعکاسی و شفاف توسط شرکت سامسونگ
سامسونگ در نمایشگاه Retail Asia Expo 2015 هنگ‌ کنگ علاوه بر معرفی کاربردهای پنل‌های OLED جدید، نمایش می دهد که چگونه این محصولات قادرند در دستگاه های پردازشی الکترونیکی، مورد استفاده قرارگیرند. نکته حائز اهمیت در این نمایشگاه ارائه دادن راهکاری جالب برای خرید می باشد به این صورت که با اسمارت فون ها و با استقاده ازاین پنل ها که ازتکنولوژی RealSense برخوردارمی باشند می توان خریدی متفاوت و جالبتر را تجربه کرد. بطور مثال با استفاده ازاین پنل ها شما می توانید بصورت مجازی لباس ها را بپوشید و سایز و رن
نویسنده: mer5ad - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 7212
مشکل در فلش رام در گوشی Galaxy Note II GT-N7100 توسط نرم افزار ODIN
[size=medium]سلام دوستان، وقت شما بخیر.
یک مشکل خیلی بزرگ پیش اومده و از اونجائی که فلش کردن تمام گوشی های سامسونگ مثل همه و از یک نرم افزار استفاده می شه، سوالم رو اینجا مطرح می کنم.
من بارها و بارها گوشی های سامسونگ رو فلش کردم، اما اینبار تو دردسر افتادم!
برای یک مدل گوشی Galaxy Note II GT-N7100 (که بعدا متوجه شدم Firmware این گوشی N7100LXKJ8 بوده) رام کیت کت (N7100XXUFND4_N7100OJVFND3_N7100XXUFND3) رو دانلود کردم و مثل همیشه رفتم برای فلش زدنش!
اما متاسفا
نویسنده: pedar BOZORG - پاسخ‌ها: 259 - بازدید‌ها: 101512
کد شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول توسط کاربرای انجمن
تو این تاپیک فقط و فقط کد شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول توسط خود کاربرا گذاشته میشه
اگه صحبتی راجب کدی داشتین به تاپیک اصلی شارژ برین.که هنوز میده یا نمیده محدوده یا نه و ...
خواهش میکنم ، خواهش میکنم هیچ صحبتی ایجا نکنین
لطفا هیچ پستی بجز گذاشتن کد شارژ، نذارین.اگه غیر از این باشه توسط بقیه کاربرا منفی میگیرین
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2829
تار كردن تصاوير اندرويد توسط image blur
blur image نام برنامه ايست كه قسمت هايي كه ناخواسته درون عكس افتاده اند را تار ميكند.
همچنين ميتوانيد قسمت هايي را كه تار كرده ايد بازگردانيد.
شما ميتوانيد تصاوير را از گالري انتخاب كنيد يا توسط دوربين عكسي بگيريد و بخشي از موارد ناخواسته را تار كنيد. و در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذاريد.

ويژگي ها:

باز كردن تصوير از گالري يا دوربين

زوم كردن روي عكسي براي افزايش دقت تار كردن

تنظيم كردن شدت تاري تصاوير

تغيير اندازه قلم

ذخيره و اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي

قابل نص
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 4517
مديريت فايل توسط ES FILE EXPLORER
مديريت فايل es يك فايل منيجر كامل و رايگان است كه از برنامه هاي كاربردي و اسناد و فايل هاي چند رسانه اي پشتيباني مي كند و  دو حالت حافظه داخلي يا شبكه  دارد.
اين نرم افزار با بيش از 300 مليون كاربر جزء يكي از قدرتمند ترين مديريت فايل اندرويد در جهان است.

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

ويژگي هاي برجسته:
مديريت در نصب برنامه هاي كاربردي و مشاهده فايل هاي
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 3470
مديريت فايل هاي اندرويد توسط File Manager HD

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

ويژگي ها:

برش، کپی، چسباندن، حذف، فشرده سازی، از حالت فشرده خارج، و ...

پشتيباني ابري: تغيير بین محلي و ابر فایل- پشتیبانی از Dropbox ، Box، Google Drive، SkyDrive ,....

انتقال فايل از طريق وايفاي : شما ميتوانيد توسط كامپيوتر به صورت بيسيم به فايل هاي درون موبايل خود را با استفاده از اف تي پي دسترسي داشته
نویسنده: vachik - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 4606
ارسال پیام فلش بدون افتادن شماره به کوشی آیفون توسط اندروید (واقعی)
ارسال پیام فلش بدون افتادن شماره به کوشی آیفون توسط اندروید (واقعی)

سلام دوستان یک باگ جدید توی گوشی های آیفون پیدا شده که با یک برنامه به اسم سایبر تکس میتونید پیامک یک بار مصرف و بدون افتادن شماره به گوشی های آیفون ارسال کنید

کلیپ زیر رو در آپارات ببینید
[siz
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز