بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: majidsadeghi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4838
5دقیقه مکالمه رایگان همراه اول وقتی ک شارژت زیر ده تومنه
خیلی راحته...وقتی شارژتون کمتراز ده تومنه میتونین با شماره گیری کد زیر 5 دیقه مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشین...
621#*111*
نویسنده: ساری جون - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 4003
برداشتن زیر ابرو در آرایشگاه مردانه ممنوع
سولاریوم، برداشتن زیر ابرو، خالکوبی و تتو در آرایشگاه مردانه ممنوع است.
به گزارش صبحانه، چند وقتی می شود که مردان هم ابروهای خود را برمی دارند و یا حداقل سعی می کنند با اصلاح، مدلی به آنها دهند. حتی آرایشگر ها سعی می کنند، برای دامادها سنگ تمام بگذارند و علاوه بر ابرو، دستی به سر و روی آنها بکشند و بزک دوزکی هم انجام دهند.
البته حالا مصطفی گواهی، رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه از ممنوعیت برداشتن زیر ابرو می گوید. به گفته او، سولاریوم، برداشتن زیر ابرو، خالکوبی و تتو ممنوع است و در صورت مشاهده ا
نویسنده: albert - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 5845
safe mode و مشکل گزینه های زیر کیبرد
سلام دوستان
در رابطه با safe mode و گوشی سوالاتی داشتم
من مدل گوشیم هواوی g510 هستش
زمانی که دکمه پاور رو نگه میدارم برای من دوتا گزینه میاد
یکی پاورآف یکی هم ری استارت فون

من از وقتی که گوشیو گرفتم ری استارت فون رو نزدم
تا اینکه دیشب زدم چون هم گوشیم کند شده بود و هم یه مشکلی که نمیدونم از کجا اومده بود که زمانی که تو صفحه پیاما بودم میخاستم پیامیو حذف کنم اون گزیننه هایی که رو صفحه میاد میرفت زیر کیبورد گوشی و دیده نمیشد
حتی اون فلش آبی رنگ هست که بین پیاما میاد اونم زیر کی بورد مخفی
نویسنده: love_lorn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2178
دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام سر به زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: F8 official - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 4144
آموزش ساختن زیر نویس برای فیلم
خیلی ها کلی هزینه میکنند تا به هر دلیلی برای فیلمی که جدیدا به بیرون اومده و زیرنویسش نیست،  یک زیر نویس با کپی رایت خودشون بسازن،  خب خیلی میرن توی گوگل و به امید پیدا کردن یه برنامه ساخت زیر نویس گوگل رو به گ.... خوردن میندازن 
Exclamation.gif Biggrin.gif ولی نمیدونند که 
قوی ترین برنامه طراحی زیر نویس،  به صورت پیش فرض توی کامپیوتر شخصی شون وجود داره!!!!!  میگی نه؟

خب برید یه فایل زیر نویس دانلود کنید و اون رو توی notepadباز کنید، حالا خوب میبینید که با یه فرمول خیلی ساده میتونید با برنا
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3536
آهنگ زیبای مهرشاد به نام زیر بارون + متن آهنگ
دانلود آهنگ زیبای مهرشاد به نام زیر بارون + متن آهنگ

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

خواننده : مهرشاد
نام آهنگ : زیر بارون

[align=right][color=#ff33ff]:tongue.gif
نویسنده: Yasin_tiger - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1681
زیر و بم Google Play
[align=center]زیر و بم Google play

چطوری اسم ی برنامه رو دقیق جستجو کنیم
میدونید ک وقتی ی برنامه رو جستجو میکنید ی عالمه برنامه مشابه نشون داده میشه برای سرچ دقیق ی برنامه از علامت نقل قول استفاده کنید "نام برنامه"
چطوری از آپدیت شدن خودکار ی برنامه خاص جلوگیری کنیم
واسه اینکار وارد پلی استور و برنامه موردنظرتون بشید.بالای صفحه سمت راست سه نقطه عمودی رو میبینید ک با کلیک کردن روی آن میتونید آپدیت خودکار
نویسنده: امیرعلی 19 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2247
1 میلیون شارژ ایرانسل برای فروش دارم
خسته نباشید...1 میلیون شارژ ایرانسل برای فروش زیر قیمت دارم...اگه خودتون هم نمی خرید شماره یه نفرو که بخره واسم پیامک کنید ممنون خیر ببینید
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز