بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: saber(sh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3827
بالا بردن سرعت اینترنت pc با یک ترفند ساده
سلام خدمت دوستان

در XP Pro windowsدرحالت پیش فرض Packet Scheduler سیستم را تقریبا به ۲۰ % از پهنای باند یک اتصال به اینترنت محدود می کند. یعنی اگر شما این تنظیمات را تغییر ندهید قادرید از ۲۰ درصد پهنای باند اتصالتان به اینترنت بهره مند شوید
برای اینکه بتوانید کامل از فضای باند خود استفاده و سرعت بالاتری را در اتصال به اینترنت تجربه نمایید،

مراحل شروع بکار:

۱*) Run را از منوی Start اجرا کنید.
۲*) در Run عبارت gpedit.msc را تایپ کرده و OK را کلیک کنید.
۳*) منتظر بمانید تا Group P
نویسنده: یاس کبود - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3565
آهنگ ساده بگم از کسری احمدی
سلام اگه کسی تونست این آهنگ برام بزاره
یکی پشت گوشی برام پخش کردخوشم اومد
با گوشی نتونستم از سایتا دانلود کنم
نویسنده: saeed_black - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 2877
درخواست - آموزش برنامه نویسی اندروید خیلی ساده
با سلام

من به یک برنامه نویسی خیلی خلی مبتدی و ساده  نیاز دارم

که میخوام فقط یه apk بسازم با یک دکمه داخل باشه که وقتی دکمه رو کلیک میشه وبلاگ یا یه سایت مورد نظرم باز بشه . فقط در این حد میخوام

میشه کمک کنین تشکر
نویسنده: BiGHAM - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2226
دانلود آهنگ جدید ناصر صدر بنام منه ساده
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: Yasin_tiger - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2755
روش ساده برای دانلود عکس و فیلم اینستاگرام
[align=center]روش ساده برای دانلود عکس و فیلم اینستاگرام 

با استفاده از ربات تلگرام @instasave_bot میتونید عکس و فیلم اینستاگرام رو دانلود کنید.
ابتدا ربات رو اضافه کنید رو Start کلیک کنید الان کافیه لینک فیلم یا عکس رو ب ربات بدید , واسه بدست آوردن لینک عکس یا فیلم در برنامه اینستاگرام کافیه روی اون 3 نقطه ک کنار هر عکس و فیلم هست کلیک کنید و بعد گزینه Copy Link رو بزنید و لینک رو تو ربات Paste کنید بعد صبر کنید تا ربات فایل رو
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز