بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1623
عدم دسترسی
با توجه به این که تصمیم گرفتیم در بخش اعضای ویژه فعالیت بیشتری انجام دهیم و نرم افزار های نایاب بیشتری در این بخش قرار دهیم فقط اعضای ویژه میتوانند مطالب بخش اعضای ویژه را دریافت و مشاهده کنند .
در صورتی که از اعضای ویژه نباشید و روی لینکی کلیک کنید که در بخش اعضای ویژه قرار دارد با خطای زیر روبه رو می شوید.

شما به عنوان عضو وارد نشده اید و یا اجازه مشاهده این صفحه را ندارید. دلیل آن می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:
  1. ممکن است شما عضو نشده و یا به عنوان عضو وارد نشده باشید. در این
نویسنده: Poya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2702
عدم دریافت پیامک از پیش شماره های737و2014
انجمن اصلی اسپم ندید اینجا به بحث و گفتگو راجب این موضوع بپردازین
نویسنده: Poya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2452
عدم استفاده کامل از حافظه رم
با سلام خدمت کابران موبایل روز
شاید برای خیلی از شما پیش امده که هنگام مشاهده مشخصات سخت افزاری سیستمتان نمیتوانید از تمامی مقدار رمی که در سیستمتان نصب کرده اید استفاده کنید!و این ازاردهنده است.
برای مثال در مشخصات سخت افزاری به اینصورت نوشته شده است.
installed memory(ram):4GB(2GBusable)
در چنین مواقعی فکر خراب بودن رم یا سیستم به ذهنتان میرسد!در صورتی که چنین نیست و با دنبال کردن روش زیر میتوانید مشکل را برطرف کنید
  • دکمه های ویندوز+Rبزنین.
  • سپس در صفحه RUN کلمه ی msconfig را تایپ کر
نویسنده: blue sky - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 15975
عدم نمایش متن پیامک در صفحه قفل
برای گوشی های هوآوی چکار میشه کرد که اطلاع بده که اسمس دارم اما متن پیام رو بالای صفحه نشون نده ؟؟؟
برای سامسونگ که میخواستم غیرفعال  کنم توی تنظیمات اسمس میرفتم و در قسمت نوتیفکشن گزینه preview رو تیکش برمی داشتم اما گوشی هواوی در قسمت تنظیمات نوتیفیکشن اسمس این گزینه رو نداره . چکار کنم ؟

کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟ مرسسسسسسسی
نویسنده: homayoon_zdf - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 3093
عدم وجود عکس در پست های تلگرام موبایل روز
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیر های محترم سایت
یه خواهش
خواهشن تلگرام موبال روز رو مثل قدیم پشتیبانی کنین
چند وقتی هم هست که مطالب پست شده توی تلگرام موبال روز بدون عکس ارسال میشه
اگه ممکنه عکس های مربوط به پست های تلگرامی رو هم مثل قبل همراه متن ارسال کنین
بازم ممنون از تلاش های شبانه روزیتون
نویسنده: Maysa - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 3960
مشکلات گوشی سامسونگ عدم به روزرسانی
مشکلات گوشی سامسونگ عدم به روزرسانی  و دانلود خودکار برنامه از اینترنت
سلام
گوشی من دو مشکل داره ..
یکی اینکه وقتی به نت وصله الکی برنامه دانلود میکنه
دوم اینکه اندرویدش آپدیت نمیشه
به شکل زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای آپدیت smart switch رو دانلود کردم ولی فایده ای نداره ونمیاره!  گوشی رو یک بار به تنظیمات کارخانه(فرمت) برگردوندم ولی روت نکردم
برای کس
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4675
عدم پشتیبانی گوگل پلاس از نسخه های قدیمی
این پیام ارسال شده است چون ممکن است نسخه‌ قدیمی‌تری از برنامه Google+‎ در یکی از دستگاهای همراهتان نصب شده باشد. از ۲۰ مه ۲۰۱۸، Google+‎ برای Android نسخه ۷.۵ و قدیمی‌تر و iOS نسخه ۵.۰ و قدیمی‌تر دیگر کار نحواهد کرد. توجه داشته باشید اگر فعال بودن تنظیم پشتیبان‌گیری عکس را در Google+‎ انتخاب کرده باشید، عکس‌هایتان دیگر پشتیبان‌گیری نمی‌شود. این امر بر عکس‌هایی که از قبل پشتیبان‌گیری شده‌اند تأثیری ندارد.

اگر می‌خواهید پشتیبان‌گیری از عکس‌هایتان را با Google‌ ادامه دهید، به Google Photos نیاز
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4816
عدم قطع پیام های تبلیغاتی همراه اول
عدم قطع پیام های تبلیغاتی همراه اول - همرا اول با ستاره 800 مربع که مربوط به لغو پیامک های تبلیغاتی هست عمل نمیکنه من شخصا چندین بار عدم دریافت پیام های تبلیغاتی رو زدم ولی تو همون رو باز تبلیغات اومده و هنوزم که هنوزه تبلیغات میاد
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 5281
عدم ارسال رمز انتقال 8910 همراه اول
عدم ارسال رمز انتقال 8910 همراه اول - همراه اول دو ماهی میشه که رمز خط به خط رو برای کاربرا ارسال نمیکنه چند باری زنگ زدم عذرخواهی کردن !!! برای این مشکل باید به کارت سیم دسترسی داشته باشید و کد PUK2 رو وارد کنید این کد همون رمز خط به خط شماست اکه پوک سیم را گک کردید باید با کارت ملی برید نمایندگی های همراه اول تا رمز خط به خط را بهتون بدن
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز