بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: MOJTABA - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 4257
Adblock Plus 1.2.1.346 دانلود نرم افزار مسدود کردن تبلیغات
یک نرم افزار اندروید است که در پس زمینه اجرا می شود که با استفاده از لیست های ****، نمایش تبلیغات در برنامه های اندروید را مسدود می کند و باعث جلوگیری از نمایش تبلیغات در برنامه های رایگان و همچنین در وب سایت ها می شود. Wink.gif Angel.gif

ویژگی ها:

– مسدود کردن تبلیغات های مزاحم در برنامه ها

[size=small]– حذف تبلیغات های مزاحم وب سایت ه
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2528
مسدود كردن تماس ها توسط super call blocker
اين برنامه به شما اجازه ميدهد به آساني  شماره هاي مزاحم را مسدود كنيد.همچنين اين برنامه به جز مسدود كردن تماس ها قابليت مسدود كردن پيام هايي ك از اشخاص ناشناس دريافت ميشوند را داراست.

Highslide JS

Highslide JS

ويژگي ها:
[color=#339933][b]
-مسدود كردن تماس هايي كه از افراد ناشناس  دريافت ميشود
-مسدود كردن پيام هاي افرادي ك شماره آنها را
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2659
ورود امن به وبسايت ها و مسدود كردن تبليغاتAdguard Premium
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

Adguard نام نرم افزاري كه به شما كمك ميكند به صورت امن وبگردي خود را انجام دهيد. توسط Adguard اگر  قصد ورود به وب سايتي را داشته باشيد  در صورتي كه آن وبسايت آلوده ،فيشينگ، يا رديابي آنلاين و.... باشد توسط اين نرم افزار مسدود ميشود و به شما اخطار ميدهد. همچنين توسط اين نرم افزار قادر هستيد تبليغات را مسدود كرده و در نتيجه با كاهش ترافيك مصرفي باعث افزايش سرعت باز شدن صفحات اينترنتي مي شود!

[align=cen
نویسنده: 0212 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2400
دانلود مرورگر اندرويد+ توانايي مسدود كردن تبليغات
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

Adblocker Browser نام مرورگري كه تمام تبليغات موجود در وب را از قبيل پاپ آپ ها ، تبليغات ويديويي ،بنر ها و... را مسدود و از افزايش مصرف باطري جلوگيري ميكند. اين نرم افزار با مسدود كردن تبليغات نيز ميتواند راه خوبي براي كاهش حجم ديتاي مصرفي باشد كه با كاهش حجم تبليغات باعث كاهش حجم مصرف ديتا ميشود.  Adblocker Browser ميتواند جايگزين خوبي براي مرورگر دستگاه اندرويدي شما باشد چرا كه با جلوگيري از باز
نویسنده: علی اصغر - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 3136
سیمکارت اعتباریم مسدود شده چکار کنم
سیمکارت اعتباریم مسدود شده چکار کنم
نویسنده: S C R O L L - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 4040
همراه اولم مسدود شده چجوری میتونم از مسدودی خارجش کنم
سلام
دوستان سیم همراه اولم مسدود شده چجوری میتونم از مسدودی خارجش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
نویسنده: S C R O L L - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3171
سيم همراه اولم مسدود شده ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سلام دوستان سيم همراه اولم مسدود شده ممنون ميشم راهنمايي كنيد
نویسنده: s@@@@@r - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 2897
آیدی بیتاکم مسدود شده
سلام
من این مدتیه که آیدی بیتاکم مسدود حالا ترفندی چیزی هست ک بشه بدون ایمیل زدن از مسدودی درش آورد؟ آخه هرچی ایمیل میدم اصن جوابی نگرفتم.
نویسنده: amita_reza - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2603
دانلود AppBlock – Stay Focused v1.2 اندروید
دانلود AppBlock – Stay Focused v1.2

AppBlock - Stay Focused یک برنامه رایگان اندروید برای کمک به شما جهت غیر فعال کردن موقت برنامه هایی نظیر فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و برنامه های اعتیاد آور مانند Talking Tom یا Angela و ... میباشد. که با این عمل شما میتوانید روی کارهای خود متمرکز باشید.

روش کار با برنامه:

روش کار با AppBlock - Stay Focused واقعا آسان است. شما میتوانید تمامی برنامه هایی که تشخیص میدهید در حین کاری مهم آزار دهنده هستند انتخاب و اطلاع رسانی آنها ر
نویسنده: sky - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3774
کد شارژ اشتباهو وارد کردم شماره ام مسدود شد ...چطور خارجش کنم
کد شارژ اشتباهو وارد کردم شماره ام مسدود شد ...چطور خارجش کنم؟؟؟
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز