بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: هیچکس - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 3401
استیکر های پولی لاین
سلام این متن رو تا ته حتما بخونید...............................

من استیکر های پولی لاین رو میخوام داشته باشم و اون بازی هایی که داره و سکه میده رو دان کردم.به جز اون ها بازم سکه و استیکر میخوام./

اگه کسی داره و میتونه کمک کنه لطفا راهنمایی کنه و مبلغ پولی که میخواد بابت این کار رو اعلام کنه.

نرم افزار هایی هم که میگن سکه میده و ... رو نصب کردم جواب نداده.
نویسنده: Poya - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 6512
برنامه پولی ویروس ساز (رایگان)
با سلام و دردو به تمامی دوستان
تو این پست قد معرفی نرم افزار ویروس سازی با امکانات فوق العاده رو دارم که میتونین باهاش ویروس های اختصاصی برای مختل کردن بخش ویژه ای از یک pc بسازین.
کار با این نرم افزار خیلی اسونه نوع ویروس انتخاب میکنین بعد گزینهcreate virrus میزنین. موفق باشین
تصویری از محیط برنامه:
Highslide JS

برای دانلود از سرور موبایل روز روی لینک زیر کلیک کنید.
به دلیل محتویات مضر لینک دانلود حذف شد.
نویسنده: masoud25 - پاسخ‌ها: 27 - بازدید‌ها: 15252
آموزش کاملا جدید دریافت شارژ رایگان(کمیاب و البته پولی )
آموزش کاملا جدید دریافت شارژ رایگان(کمیاب و البته پولی )

[align=center]با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که عده ای میدونن 1 ماه پیش یه راهی و آموزشی قرار دادم برای دریافت شارژ رایگان که خیلی خوب جواب میداد حالا بعضیا هم نمیتونستن کاری ندارم

البته این یه آموزش دیگس
امروز من این آموزشو خودم کاملا تست کردم و اینکه 100% عملی هست برای گوشی های اندروید فقط و البته روت که کسی هم روت نیست آموزش روت کاملا آسون در پیکیج موجوده نگران نباشه
نویسنده: جابری - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2493
تلگرام از سال اینده پولی می شود
تلگرام از سال آینده پولی می‌شود

مدیرعامل شرکت تلگرام اعلام کرد، تلگرام هم اکنون به عنوان یک شبکه اجتماعی غیرانتفاعی فعالیت می کند و از اوایل سال آینده شروع به پولی کردن برخی فعالیت های خود خواهد کرد.
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 20149
چگونه تم های پولی سامسونگ رو نصب کنم ؟
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
سامسونگ تمز یکی از بخش های اصلی گوشی های ساموسنگ است در این بخش تم های رایگان و پولی زیادی وجود داره که میتونید استفاده کنید شما به مدت 10 دقیقه میتوانید تم های آزمایشی سامسونگ را تست کنید بعد از 10 دقیقه اگر بازم بخواید از این تم ها استفاده کنید باید تم مورد نظر را خریداری کنید اما امروز آموزشی را قرار دادیم که به کمک اون میتونید تم های پولی سامسونگ را به صورت نامحدود دانلود و نصب ک
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز