بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گم کارت آمورش بازیابی ایرانسل شده سیم شماره

آمورش بازیابی شماره سیم کارت گم شده ایرانسل
حتما برای بعضی دوستان بیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون روکه ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشن.در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن اما حالا با یک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون رو بس بگیرین.

مراحل انجام کار

1.خرید یک سیم کارت اعتباری
شما یک سیم کارت اعتباری جدید میخرید وکد زیر رو در اون وارد میکنید(این روش رو هم برای سیمکارت های دایمی و هم اعتباری میتونید بکار ببرید)

2.وارد کردن کد زیر

از سیمکارت خریداری شده کد زیر رو وارد میکنیم
ستاره/140/ستاره/3/ستاره/2/ستاره/3/ستاره/1/ستاره/کیت سیم قبلی/ستاره/بوک سیم قبلی/مربع

بعد از وارد کردن کد بالا اگر از این عمل بشیمون شدید فقط تا 6 ساعت وقت دارین جلوی این عمل رو بگیرین.

کنسل کردن این عمل برای سیمکارت های دایمی

ستاره/130/ستاره/3/ستاره/2/ستاره/3/ستاره/2/ستاره/بوک سیم قبلی/مربع

کنسل کردن این عمل برای سیمکارت های اعتباری

ستاره/140/ستاره/3/ستاره/2/ستاره/3/ستاره/2/ستاره/بوک سیم قبلی/مربع

بعد از این که سیمکارت جدید رو خریدید تا 24 ساعت شماره شما همون شماره جدید باقی میمونه.بعد از 24 ساعت شماره قبلی شما روی این خط فعال میشه و شماره سیمکارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین میره.

وقتی کدی رو که در شماره دو نوشته شده وارد میکنید یک sms به خط شما میره که به فرض اگه دست کسی باشه و puk سیمکارت شما رو داشته باشه میتونه جلوی این عمل رو بگیره.

بعضی از دوستان سوالاتی در این مورد میبرسن که 2تاشون رو اینجا مطرح میکنم

آیا به صرفه است که من بول بدم سیمکارت جدید بخرم بعد اینکارو انجام بدم؟

بله بصرفه است.بعد از این که مراحل بالا رو انجام دادید 1100+4717 تومان به حساب شما اضافه میشه

اگه در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل رو انجام بدم تکلیف طرح من چه میشود؟

اگه سیمکارت دایمی داشته باشید که در اون طرح بصورت روز شمار حساب بشه به بایه ی ثانیه ای باز میگرده. Wink.gif
پاسخ

سپاس شده توسط president ، sepideh1370 ، mohammad.ba ، pouria.omidi ، man ، reza_ab ، MOJTABA ، Payam
سلام داداش یعنی دیگه شمارت همون شماره قبلی میشه میشه باهاش تماس یا اس فرستاد این کار عملی؟
یعنی میشه یه سیمکارت بگیری شمارههای کسای دیگه بزنی واسه خودت
پاسخ

سلام اره دیگه شماره ی قبلیت میوفته روی سیمکارتت و میتونی هم sms بفرستی هم زنگ بزنی
پاسخ

خیلی ممنون
راهنمایی خوبی بود
اتفاقا من یه سیم کارت دارم گم شده چن بار رفتم دوباره صادر کنن هر بار یه بهونه میارن
فقط چن تا سوال
کیت ینی چی؟
منظورت سریال لاشه ی سیم کارته؟
من ایرانسل دارم و گم شده یه همراه اول اضافه هم دارم می تونم ایرانسلمو برگردونم رو همراه اول؟
پاسخ

سپاس شده توسط man
(02-01-2015، 11:31 AM)navid.0012 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون
راهنمایی خوبی بود
اتفاقا من یه سیم کارت دارم گم شده چن بار رفتم دوباره صادر کنن هر بار یه بهونه میارن
فقط چن تا سوال
کیت ینی چی؟
منظورت سریال لاشه ی سیم کارته؟
من ایرانسل دارم و گم شده یه همراه اول اضافه هم دارم می تونم ایرانسلمو برگردونم رو همراه اول؟

خواهش میکنم...نه فقط میتونین شماره ایرانسلو روی ایرانسل و همراه اولو روی همراه اول برگردونی
پاسخ

نگفتی کیت ینی چی...
بعد ایرانسل که pin و puk نداره
فقط کد قفل گشا داره...
واسه puk چیکار کنیم؟
پاسخ

سلام
دوست عزیز من این روش بازیابی سیمکارت رو حدود یکسال پیش مطلع شدم وچندین بار رو سیمکارتهای مختلف انجام دادم ولی نشد.
گمان کردم دیگه عملی نیست و شرکت ایرانسل  این روش رو مسدود کرده.
جدیدأ تو تاپیک شما دیدم یکی از دوستان سئوالی در این زمینه پرسیده و شما جواب دادید !!!!
میخواستم بدونم پس هنوزم میشه انجام داد یاخیر ؟؟؟
چون این کدی که شما فرمودید فقط تا ستاره۱۴۰ستاره۳ستاره۲قابل انجامه والباقی در منوی ایرانسل وجود نداره .

باتشکر وسپاس
پاسخ

(03-01-2015، 07:26 AM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز من این روش بازیابی سیمکارت رو حدود یکسال پیش مطلع شدم وچندین بار رو سیمکارتهای مختلف انجام دادم ولی نشد.
گمان کردم دیگه عملی نیست و شرکت ایرانسل  این روش رو مسدود کرده.
جدیدأ تو تاپیک شما دیدم یکی از دوستان سئوالی در این زمینه پرسیده و شما جواب دادید !!!!
میخواستم بدونم پس هنوزم میشه انجام داد یاخیر ؟؟؟
چون این کدی که شما فرمودید فقط تا ستاره۱۴۰ستاره۳ستاره۲قابل انجامه والباقی در منوی ایرانسل وجود نداره .

باتشکر وسپاس

سلام...اون زمان که من این مطلب رو گذاشتم اول که تستش کردم جواب داد ولی الان به تازگی تستش نکردم ببینم هنوزم کار میکنه یا نه
پاسخ

سپاس شده توسط Payam ، man
خب اگه جپاب نمیده.پاکش کن.پست الکی.اگه من خب puk داشتم احتیاجی نبود که سیم کارت بخرم.با همون دوباره سیم جدید میگرفتم.
سیستان
پاسخ

سپاس شده توسط man
(08-02-2015، 11:46 AM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اگه جپاب نمیده.پاکش کن.پست الکی.اگه من خب puk داشتم احتیاجی نبود که سیم کارت بخرم.با همون دوباره سیم جدید میگرفتم.

من که گفتم به تازگی تستش نکردم نمیدونم الان چطوره...در ضمن پست الکی نیست میزارمش شاید کسی خواست ازش استفاده کنه و جواب داد
پاسخ