بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
راجب سامانه8123 بحث

بحث راجب سامانه8123
به من گفت دوتاشارژ همان روز .تخفیف شارژ نیم ساعت ۱۰۰۰ فرستادم نیودمده
پاسخ

چ اشتباهی کردم دو تا 3 رو دو خط فرستادم یکیش نت داد: نتیجه: دو عدد یکسان نباید رو یک گوشی همزمان فرستاد Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall
شناسه تخفیف 50 درصدی شارژ 10 تومنی  ایرانسل دارم
با 2 تا شارژ ایرانسل عوض میکنم

شناسه سیصد مگابایت نت رایگان هفتگی ایرانسل
با 1 شارژ ایرانسل عوض میکنم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پاسخ

(07-09-2015، 05:42 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چ اشتباهی کردم دو تا 3 رو دو خط فرستادم یکیش نت داد: نتیجه: دو عدد یکسان نباید رو یک گوشی همزمان فرستاد Biggrin.gif

من که با چهارتا خط پیام خالی فرستادم به هرکدوم دوتا کارت شارژ داد

نمیدونم واسه شماهم جواب میده یا نه
پاسخ

سپاس شده توسط S. STAR
دوستان بعضی از دو تا شارژ هزاریا رو امروز میده بعضیا میگه فردا نکنه شارژ فردا رو نده Sad.gif
پاسخ

یه سوال بابت ابن سیصد مگ پولی کم میکنه آخه انگار ۵۰ مگ مجانیه

پاسخ

ممنون دوست خوبم آقا ایون نکنه اقا اسنایپر هم گفت روشی داره بهمه میده همین منظورش بوده. دوستان دیگه این روش پیام خالی تست کنن خبر بدن Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall
(07-09-2015، 05:50 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-09-2015، 05:42 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که با چهارتا خط پیام خالی فرستادم به هرکدوم دوتا کارت شارژ داد

نمیدونم واسه شماهم جواب میده یا نه

با بقیه خط هات چی؟
پاسخ

(07-09-2015، 05:54 PM)Sanaz7090 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با بقیه خط هات چی؟

میمونه ۱ خط دیگه اونم وقتی اعلام کردن ۱ فرستادم ۵۰ مگ اینترنت داد
پاسخ

سپاس شده توسط Sanaz7090 ، S. STAR
(07-09-2015، 05:52 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال بابت ابن سیصد مگ پولی کم میکنه آخه انگار ۵۰ مگ مجانیه

آقا تی اس تی مگه در پیامش نگفته برا 1 مگ ک گفته 5 تومن تخفیف هست برای نت 10900 تومنی
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز