بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شارژ کاربرای قرعه خوب کشی بدون برای

شارژ برای کاربرای خوب بدون قرعه کشی
خیلی ممنون پاییز جان بابت شارژ Angel.gif Angel.gif Angel.gif Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
(04-02-2016، 07:08 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون پاییز جان بابت شارژ Angel.gif  Angel.gif  Angel.gif  Heart.gif

خاهش میکنم دوست خوب قابل شما و سایر دوستانی ک این مدت تاپیکام فعال بودن و نظر میدادن سوالای تصویری و یا سایر تاپیکا رو نداره :) اولویتهای بعدی آقا عارف و خانم ریحانه و خانم شهزاد و چند نفر دیگه از دوستان هستن ک ایشالا دفعات بعد شارژ ناقابل اونام میدم و البته بی تعارف هر یک از دوستان خوب و فعالم شارژ ناقابلشونو الان میخان خصوصی یا تاپیک بگن  Biggrin.gif

سپاس شده توسط arefu ، S I L E N C E ، ...reyhane ، hea
ممنونم بخاطرشارژت پاییزجووووونم.بازم حاضرم توتمام تایپک هات نظربدم وبحث کنم باافتخار Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
(05-02-2016، 12:08 AM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم بخاطرشارژت پاییزجووووونم

خواهش دوست خوب ایشالا شما دوستای خوب بیشتر بیاین تاپیکا یوخ منو تهنا نذارین هرچن فکنم دوستا هنوزم درگیر درس و دانشگاه هستین Biggrin.gif

سپاس شده توسط Sajad_N ، ...reyhane ، hea
باور کنم اینقدسرم شلوغه نگوامروزکلی ترجمه کردم واسه پایان نامه بعد فهمیدم ربط به موضوعم نداره بدجورعصبانی شدم بعدگفتم بیام پیش شمادوستان

سپاس شده توسط payiiz
پس حسابی روز پرمشقتی داشتین حالا امیدوارم صفحاتش زیاد نبوده باشه و البته الان ک معمولا پایان نامه و ترجمه دانشگاه میدن مترجما انجام میدن و دانشجوها راحت فقط نمره میگیرن
البته خوبه ماشالا جوونای این دوره مثه شما ب همه کارشون میرسن و خصوصا شما و اقا عارف ک ارشدم هستین و رشته های سخت حسابی زرنگین  Biggrin.gif

سپاس شده توسط ...reyhane ، hea
لطف دارید شماعززززززززززیزززززززززززززززم نمرهام هنوز نیومده خیلی استرس دارم هنوز Sad.gif Sad.gif Sad.gif

سپاس شده توسط payiiz
ایشالا نمره هاتون خوب میشه و البته بعضی دانشگاها ک میگن دانشجوها از استادا هر طور شده نمره میگیرن :)

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane ، hea
منم از کاربرای خوبم به منم شارژ میدین؟
این نیز بگذرد!

سپاس شده توسط payiiz
پاييز ممنون بابت تاپيكات بخصوص تاپيك گلچين مسابقات
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش