بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تخفیف رایتل ۷۵ روز به دانشجو درصد مناسبت

۷۵ درصد تخفیف رایتل به مناسبت روز دانشجو
به مناسبت ۱۶ آذر ماه، رایتل سیم‌کارت دانشجو را با ۷۵ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

این اپراتور به مناسبت روز دانشجو، از ۱۴ تا ۱۶ آذرماه سیم‌کارت دانشجو را به همراه ۷۵ درصد تخفیف و با قیمت ۵ هزار تومان ارائه می‌دهد.

در این طرح، دانشجویان همراه با دریافت سیم‌کارت اعتباری، ۱۲ گیگابایت اینترنت (۶ گیگابایت مصرف آزاد و ۶ گیگابایت ساعات افت مصرف) ۳۰ هزار دقیقه مکالمه درون شبکه، ۳۰ هزار پیامک درون شبکه با اعتبار ۹۰ روز و یک عدد سیم‌کارت هدیه اعتباری و یا دیتا دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند سیم‌کارت دانشجو را از طریق وب‌سایت رایتل و یا فروشگاه‌های رایتل در بازه زمانی ۱۴ تا ۱۶ آذرماه با تخفیف تهیه کنند.

لازم به ذکر است برای بهره مندی از مزایای این طرح ارایه کارت دانشجویی ضروری است.

پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، amirabbas ، Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، MaNi ، 0212 ، Nazanin k ، jaeger ، Shahlashahriari ، Evenfall ، مریم بانو ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، karasi
یعنی بجز سیمکارتی که خریده میشه سیمکارت هدیه هم داره؟
پاسخ

بله سیم هدیه هم داره وقتی سیم کارت رو فعال کنید همون رو یا روز بعد یه کد براتون پیامک میشه که با مراجعه به سایت رایتل قسمت سیم کارت هدیه به اسم هر کسی که خواستید ثبت نام کنید و بعد با پست ارسال میشه براتون
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، TA HA ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، Nazanin k ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، saleh68
(05-12-2015، 05:08 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی بجز سیمکارتی که خریده میشه سیمکارت هدیه هم داره؟

بله یک سیم هدیه تعلق میگیره
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، MaNi ، amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، Nazanin k ، مریم بانو ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، reza4812 ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، karasi
دوستان من ک تو سایت رایتل خوندم اینطور متوجه شدم ک توتاریخ گفته شده
باید بریم تهران محل نمایشگاه کارت دانشجویی ارائه بدیم وسیم کارتو دریافت کنیم درسته؟؟؟؟؟
راستی دوستان برای هدیه اش که ارسال میشه به پست باید پول بدیم؟؟؟؟
پاسخ

(05-12-2015، 09:54 PM)ADRIS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ک تو سایت رایتل خوندم اینطور متوجه شدم ک توتاریخ گفته شده
باید بریم تهران محل نمایشگاه کارت دانشجویی ارائه بدیم وسیم کارتو دریافت کنیم درسته؟؟؟؟؟
راستی دوستان برای هدیه اش که ارسال میشه به پست باید پول بدیم؟؟؟؟

نه تهران چرا شما یااز طریق سایت رایتل خریداری میکنی یا میری نمایندگیهای رایتل البته بادردست داشتن کارت دانشجویی
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

پاسخ

سپاس شده توسط EDRIS
دوستان من از طریق سایتش ثبت نام کردم سیمکارتش اومده میخام بدونم واسه گرفتن هدیش چیکار کنم روش ک هیچی ننوشته واسه هدیه راهنمایی نکرده
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

(09-12-2015، 03:44 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من از طریق سایتش ثبت نام کردم سیمکارتش اومده میخام بدونم واسه گرفتن هدیش چیکار کنم روش ک هیچی ننوشته واسه هدیه راهنمایی نکرده

قبلا اینجوری بوده که چندروز بعد از فعال شدنش یک شماره ای میاد رو خط اصلی با پیامک که کدهدیتون هست و باید در سایت رایتل قسمت سیمکارت هدیه کدرا بزنید و برای دریافت سیمکارت هدیه ثبت نام کنید
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall ، الــــنــا خانوم
(09-12-2015، 03:44 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ببخشيد براي شما با پست ارسال شده و هزينه اي براي پست دريافت كردن؟
پاسخ

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم
(09-12-2015، 03:44 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که امیرعباس عزیز گفتن باید یه کد به سیم کارت اصلی بیاد که اون رو تو سایت رایتل وارد کنی و بعد تکمیل فرم سیم هدیه واست میاد

من قبلا که سیم رایتل گرفتم تا یه هفته کد رو نفرستادن بعد که به شماره 200 زنگ زدم کد رو فرستادن

شما هم اگه کد رو تا یه هفته نفرستادن به 200 زنگ بزنید
پاسخ

سپاس شده توسط amirabbas ، الــــنــا خانوم