بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: atropat - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4096
اینستاگرام بعد از دو سال 5 **** جدید به اپلیکیشن خود اضافه کرد!
اینستاگرام سه‌شنبه ادعا کرد که 5 **** جدید به اپلیکیشن اشتراک گذاری تصاویر اضافه شده است و کاربران از این پس می‌توانند به آن‌ها نیز دسترسی داشته باشند. این درحالی‌ست که اینستاگرام دو سال بود که هیچ ****ی را به برنامه خود اضافه نکرده بود. هچنین شرکت مدعی شده است که این ****‌ها یکی از بهترین‌ها در اینستاگرام خواهند بود.

instagaram

****‌های جدید که Slumber، Creama، Ludwig، Aden و Perpetua نام دارند با اضفه شدن به مجموعه ****‌های اینستاگرام حدود 25 **** را در اختیار کاربرانشان قرار می‌ده
نویسنده: atropat - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3529
اینستاگرام چندین میلیون حساب کاربری جعلی را حذف کرد!
همه ما می‌دانیم که حساب‌های جعلی در شبکه‌های اجتماعی و بخصوص اینستاگرام وجود دارند اما از میزان و تعداد آن‌ها با خبر نیستیم. در این خصوص فیس‌بوک که صاحب شبکه به اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام است در روز‌های گذشته چندین میلیون حساب کاربری جعلی را حذف کرده است.

منابع آگاه به نیویورک تایمز گفته‌اند که در حال حاضر این حساب‌های کاربری غیرفعال شده‌اند و به‌زودی درباره آن‌ها تصمیم گیری خواهد شد که اگر جعلی باشند حذف شوند.

احتمالا شما هم این روز‌ها با موضوعی مثل خرید فالور و… مواجه شده‌اید. گاهی
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3382
دانلود اینستاگرام مود شده برای اندروید
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
اینستاگرام بزرگترین شبکه اشتراک گذاری عکس در جهان هستش که با این برنامه هم میتونید عکس هاتون رو ویرایش کنید و هم عکس هاتون رو به اشتراک بگذارید میتونید نسخه اصلی و موده شده اینستاگرام اندروید را از سایت موبایل روز دانلود کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: رویــــا - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 2927
اینستاگرام
سلام دوستان. تو برنامه اینستاگرام هر کی رو میخوام فالو کنم نمیشه. تعداد فالو هام 16 تاس. تا فالو رو میزنم اضاف میشه بعد میپره ارور میده. کسی میدونه چرا؟
نویسنده: president - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2230
فروش برنامه افزایش لایک اینستاگرام

Highslide JS

در اینستاگرام بدرخشید
مزیت های برنامه
-کارکرد 100 درصد تضمینی
-دریافت لایک به صورت نامحدود
-قیمت بسیار مناسب

نکته : روت لازم میباشد
از طریق پیام خصوصی اقدام کنید

نویسنده: رویــــا - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 3706
ذخیره فیلم در اینستاگرام
سلام. برنامه ذخیره فیلم دراینستاگرام رو میخواستم. دانلودایسر رو دارم ولی چون نتم سرعتش کمه به مرحله دانلود
نمیره و قطع میشه برنامه ای باشه مثل Adm که قابلیت ادامه رو داشته باشه. اگه کسی داره بزاره.
ممنون.
نویسنده: ساری جون - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1515
اینستاگرام
سلام دوسیا Rolleyes.gif
میخواستم بدونم چجوری میشه با لپ تاپ عضو اینستاگرام شد و همچین چیزی هست و لطفا برنامش رو بگید و اگر مقدوره واسم بذارید
خودم ی جا دیدم و دنلود کردم اما نشد Undecided.gif
مرسی Blush.gif
نویسنده: saeed_black - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3054
فراخوان اشکال یابی کاربران در مورد اینستاگرام
سلام و عرض ادب

این تاپیکو ایجاد کردم تا هرکی از دوستان سوالی در این مورد داره یا هرمشکلی با این برنامه بی نظیر داره مطرح کنه تا انشاالله برطرفش کنیم

دلیل زدن این تاپیک اینه که چون خودم خیلی وقته توی اینستاگرام هستم و کمو بیش میتونم تمام مشکلاشو برطرف کنم تا جایی ک بشه

با تشکر
نویسنده: MaNi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2735
اپلیکیشن Grab for Instagram امکانات متنوعی را به اینستاگرام اضافه می‌کند
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]Grab for Instagram اپلیکیشنی بی نظیر برای گوشی‌های موبایل است و به کمک آن می‌توانید اینستاگرام خود را، با امکانات بی شماری نسبت به نسخه‌ی اصلی آن مدیریت کنید که به تازگی نسخه ی اندرویدی آن نیز منتشر شده است

قصه‌ی Grab for Instagram اما بسیار با اپلیکیشن‌های پیشین متفاوت است. امکانات و کلاس کاری این برنامه به حدی غیر قابل انتظار و غافل گیر کننده است که گویی اینستاگرام رسما نسخه‌ی جدیدی از خود را منتشر کرده است.
نویسنده: Hamed20 - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 5253
مشکل comment blocked اینستاگرام
سلام
از وقتی که اینستاگرامم رو نصب کردم بعد از نوشتن چند تا کامنت یک پیغام میاد که your comment could not be posted وجمله اش ادامه داره ...
دو گزینه ignore و tell us داره و بعدش چند ساعتی و شاید یک روز نمیتونم کامنت بذارم . لطفا اگه کسی راه حل این مشکل رو بلده کمکم کنه
مچکرم
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز