بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: Na333r - پاسخ‌ها: 16 - بازدید‌ها: 6027
کلاه برداری یه کاربر
دوستان اینجا جاش نیس اما واجبه بگم یه نفر با شماره ۰۹۱۴۹۷۷۵۲-- خودشو به عنوان فروشنده های معتبر معرفی میکنه شارژ میگیره پولارو بالا میکشه.تو انجمن پرشین تولز این کارارو میکنه و هم پول من و هم کسای دیگه که تو موبایل  روز هستن رو هم خورده.یکی دوتا نبوده کلاه برداریاش روزانه خیلیارو میبینم ک میگن پولشونو خورده.یکی دوتا شماره دیگم داره ک پیداش کردم میذارم.ظاهرا خط هاشم به نام خودش نیس ک فقط با این ۲-۳تا شماره کلاهبرداری میکنه و بیشترم با شماره ای ک گذاشتم.فقط گفتم ک مواظب باشید. شاید حتی اینجاهم بیا
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 12 - بازدید‌ها: 5481
کلاه برداری شبکه های ماهواره ای
سلام خیلی وقت بود که میخواستم مطلبی در این باره بنویسم و اونم اینه که خیلی از شبکه های ماهواره مثل ایران بینگو که مسابقات برگزار میکنن دارن کلاه برداری میکنن روش کارشون رو نمیدونم ولی اینا میان یه سوال ساده طرح میکنن که حتی یه بچه ابتدایی هم جوابو بلده 14 تا شماره تماس هم میذارن و جایزه های 20 میلیون ؟!
این در حالیه که این برنامه شاید میلیونی بیننده داشته باشن و صدها نفر در یه لحظه زنگ بزنن اما اونا هر 5 دقیقه تنها یه نفر رو وصل میکنن اونم اصلا به جواب نزدیک نیست یعنی مثلا جواب گوسفند باشه این
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2010
کلاه برداری سایت PM7 ارز دیجیتال
سایت PM7.com  که بر اساس افزایش اعضا به کاربران به ظاهر 20 دلار میده یعنی شما ثبت نام کنین 20 دلار میده بهتون کسی هم که معرفی کنین باز 20 دلار میده این سایت یه سایت کلاه برداری هستش و فقط هدفش جذب اعضاست و قرار نیست هیچ پولی بهتون بده متاسفانه این سایت خارجی ولی 80 درصد کاربران ایرانی فریب خوردن و دارن برای این سایت شدیدا تبلیغات میکنن به قدری که رتبش تو سه ماه رسیده به 600 ایران یعنی روزی حداقل 100 هزار نفر از این سایت بازدید می کنند و 80 درصدشون ایرانی هستند لطفا فریب نخورید چون ما ایرانی ها ه
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 4429
کلاه برداری برنامه و سایت بیدونت
بیدونت یکی از سرویس های جدیدیه که این روزها به شدت تو ماهواره داره براش تبلیغ میشه بازم شبکه های جم !!!! این اپلیکیشن به ظاهر حراجی آنلاین داره یعنی تو حراجی میتونی کالا ها رو ارزون تر بخری ولی برای اینکه بتونی تو حراجی ها شرکت کنی باید بیدونت بخری که قیمتون 29 تومنه من شخصا از این سایت خرید نکردم و استفاده هم نکردم
ولی با توجه به اینکه این سایت هیچ اطلاعاتی از خودش در سایتش ثبت نکرده و حتی نماد اعتماد هم نداره نماد اعتماد اگه هم داشت بناید اعتماد میکردی چون ای نماد میاد موقع درخواست سایت رو یه
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز