بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش ایجاد برنامه خام بر های و فایل نصب شده بازی روی از گوشی

آموزش ایجاد فایل خام از برنامه و بازی های نصب شده بر روی گوشی
حتما براتون پیش اومده که یک برنامه روی گوشیتون نصب کردید بعد فایل نصب اون رو پاک کردید و یا اتفاقی از گوشیتون پاک شده ما امروز آموزش می دیم که چطوری با استفاده از نرم افزار زاپیا اط فایل های نصب شده فایل خام یا فایل نصب درست کنید
برای این کار اول وارد نرم افزار زاپیا را دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا برنامه رو نصب کنید و وارد آن شوید سپس شما به قسمت APP برین مشاهده می کنید همه برنامه های نصب شده در این قسمت قرار دارند .
حالا روی برنامه مورد نظر کلیک کنید تصویر زیر ریر مشاهده کنید
[عکس: 28_15Screenshot-2015-02-28-15-31-10.png]
  • با کلیک بر روی SEND مستونید به وسیله زا\یا برنامه رو ارسال کنید
  • با کلیک بر روی OPEN برنامه باز می شود
  • با کلیک بر روی SELECT می تونید برنامه ها رو انتخاب و علامت گذاری کنید و س\س آنها را ارسال کنید
  • با کلیک بر روی MORE تصویر زیر باز می شود.
[عکس: 28_15Screenshot-2015-02-28-15-28-34.jpg]
  • با کلیک بر روی گزینه اول میتوانید برنامه رو از گوشیتون پاک کنید Unistall
  • با کلیک بر روی گزینه دوم میتونید فایل خام برنامه رو درست کنید که در حافظه گوشیتون در پوشه zapya و سپس پوشه backup ذخیره می شود
  • با کلیک  بر روی گزینه سوم می توانید برنامه را مخفی کنید hide
  • با کلیک بر روی گزینه چهارم برنامه یا بازی به \وشه بازی ها منتقل می شود move to game
  • با کلیک بر روی گزینه پنجم می توانید فایل را با بلوتوث ارسال کنید send bu bluetooth
  • با کلیک بر روی گزینه آخر میتوانید به اطلاعات برنامه یا بازی دسترسی داشته باشین
اینم از اموزش کامل کار با زاپیا و امکانات این نر افزار
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط نانا جون
با فایل منیجر es filemanager هم میشه
پاسخ

(08-03-2015، 03:59 PM)mdn1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با فایل منیجر es filemanager هم میشه

آره ولی این آموزش استفاده و کارایی های زاپیا هم بود
پاسخ

سلام
داداش برنامه های نصب شده رو چ جور میتونم به مموری انتقال بدم جایی خوندم باید روت باشه.راه دیگه ای هست؟
جی730
پاسخ

(08-03-2015، 08:54 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
داداش برنامه های نصب شده رو چ جور میتونم به مموری انتقال بدم جایی خوندم باید روت باشه.راه دیگه ای هست؟
جی730

سلام بله باید روت باشه و از برنامه app2sd استفاده کنی
پاسخ

سپاس شده توسط seyedmojtaba7
Wink.gif الان ک نمیشه 100تا پا توش هست حیفه Biggrin.gif
پاسخ

سلام من هر کار میکنم که از طریق زاپیا گوشی به زاپیا ویندوز وصل شم نمیشه آخر اتصال قط میشه چکار کنم؟؟ Undecided.gif
پاسخ

(10-03-2015، 04:30 PM)mahdi_gn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هر کار میکنم که از طریق زاپیا گوشی به زاپیا ویندوز وصل شم نمیشه آخر اتصال قط میشه چکار کنم؟؟ Undecided.gif

اول وارد زاپیای گوشیتون بشید و جستو رو شروع کنید و در زاپیای کامپیوتر تایید کنید
پاسخ