بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش رایگان آپ شارژ جدید از

آموزش جدید شارژ رایگان از آپ
روت کردن گوشی همونطور که میدونین خطر آجر شدن یا همون بریک رو داره یعنی اگه آجر شد میتونین به جای آجر استفاده کنین ازش Biggrin.gif
این ترفند جدیدم نیس قدیمیه ولی بازم ممنون از سعید
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط ســـــــــعید
ببخشیدا گوشی یه نفر خراب شد شما مسئولیتش رو میذیرید؟
پاسخ

(26-08-2015، 10:12 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشیدا گوشی یه نفر خراب شد شما مسئولیتش رو میذیرید؟

عرض کردم باید بلد باشه
هرچیزی علمی میخواد.باید ب صورت صحیح انجام بده تمام کارهاشو
بنده ام فقط قصدم کمک و اموزش این برنامه بود
چون خودم شخصا بالغ بر 200 گوشیو روت کردم بدون هیچ مشکل
و یکی ب قول شما روت کرد و مشکل خوردش ( اشتباه روت کرده بوده )
حتما مستلزم این نیس انجام بدن
موفق باشید
پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall ، newman
شماره ای که ثبت میکنیم حتما باید دست خودمؤن باشه تا کد فعالسازیش بیاد؟یا میشه از شماره دیگران نیز استفاده کرد؟چون اینجور بآشه باید با همه سیم کارتا ارتباط داشته باشی که کد فعالسازیشو بگیری درسته؟
پاسخ

(26-08-2015، 11:37 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره ای که ثبت میکنیم حتما باید دست خودمؤن باشه تا کد فعالسازیش بیاد؟یا میشه از شماره دیگران نیز استفاده کرد؟چون اینجور بآشه باید با همه سیم کارتا ارتباط داشته باشی که کد فعالسازیشو بگیری درسته؟

اره دیگه کد فعالسازیشو باید وارد برنامه کنی
پاسخ

(26-08-2015، 11:37 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید به شماره دسترسی داشته باشی که کد فعالسازی که به اون شماره فرستاده میشه رو داخل نرم افزار وارد کنی
پاسخ

من که نتونستم چیزی بگیرم  Sad.gif
پاسخ

تازه یاد گرفتم خیلی ممنون دوست گرامی Shy.gif خیلی خیلی حال داد Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
چرا من واسه اپ کلون شماره همراه اول زدم کدش نمیاد.....برگشت هم نداره شماره رو عوض کنم چکار کنم???
پاسخ

(27-08-2015، 12:58 AM)reza8743 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من واسه اپ کلون شماره همراه اول زدم کدش نمیاد.....برگشت هم نداره شماره رو عوض کنم چکار کنم???

منم متاسفانه دو تا سیم کارت اولی رو یاد نداشتم و هیچی نگرفتم ولی بعدش یاد گرفتم دیگه راحت میگیرم
کدوم کد نمیاد ؟
واسه شماره عوض کردن هم باید بری تو قسمت app بعد clean data بعدشم force stop رو بزنی البته همون کلون رو نه اپ اصلی رو
پاسخ