بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش مودم کردن هک

آموزش هک کردن مودم
دوستان رو مودمتون مک آدرس دیوایساتون رو روش تعریف کنید حتی اگه پسورد هم روش نگذارید کسی نمیتونه از نتتون استفاده کنه
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06
خب چی بگم
بخدا
دیگه باید کانفکت بشه باز
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(17-06-2015، 10:46 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان رو مودمتون مک آدرس دیوایساتون رو روش تعریف کنید حتی اگه پسورد هم روش نگذارید کسی نمیتونه از نتتون استفاده کنه

واسه این قسمت هم باید وارد تنظیمات مودم شد ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(17-06-2015، 10:46 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب چی بگم
بخدا
دیگه باید کانفکت بشه باز

اره فدات باید ریست کنم بعد از اول کانفیک بشه فعلا وایفاشو خاموش کردم
پاسخ

الان آموزش همینی آقا وحید گفت میذارم
پاسخ

سپاس شده توسط admin
[/quote]

آره ادمین جان،تا هشت تا دستگاه رو میشه واسش تعریف کرد.
راسی دیگه اینکه wps رو بگردید داخل تنظیمات مودمتون پیدا کنید و اگه فعاله "ک معمولا پیشفرض رو مودم ها فعاله" رو غیر فعال کنید،
اگه wps روی yes هستش بکنیدش no
یا اگه روی enable هستش بکنیدش disable
پاسخ

گذاشتمش Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(17-06-2015، 10:57 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ادمین جان،تا هشت تا دستگاه رو میشه واسش تعریف کرد.
راسی دیگه اینکه wps  رو بگردید داخل تنظیمات مودمتون پیدا کنید و اگه فعاله "ک معمولا پیشفرض رو مودم ها فعاله" رو غیر فعال کنید،
اگه wps  روی yes  هستش بکنیدش no
یا اگه روی  enable هستش بکنیدش disable
[/quote]

Biggrin.gif ممنون ولی مشکل اینه رمز ورودش یادم رفته وگرنه خود وایفای رو هم مخفی میکردم
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q
Biggrin.gif ممنون ولی مشکل اینه رمز ورودش یادم رفته وگرنه خود وایفای رو هم مخفی میکردم
[/quote]

خاهش،چاره إی جز ریست کردن نداری،البته اگه پشت مودمت دکمه wps باشه میتونی دکمه رو یک دقیقه نگه داری و وایفای گوشیت روشن باشه وقتی چراغ های مودمت شروع ب چشمک زدن کرد گوشیت بدون زدن پسورد کانکت میشه،
البته گوشیتو آماده ب کار کن ب اون قسمت ک باید پسورد وایفات رو وارد کنی بعد دکمه wps رو نگه دار خودش بدون زدن پسورد وصل میشه،دیگه نیاز ب ریست هم نیست،راحت میتونی بری پسوردتم عوض کنی
پاسخ

Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif  خداوکیلی الان طرفو گرفتم Biggrin.gif پشت خونه همسایه بود یه بار رفتم فرار کرد دفعه بعد رفتم پسر همسایه اون طرفی که دو کوچه از ما دورن اونجا بود گفتم بیا اینجا - گفتم گوشیت چیه گفت هواوی گفتم تو وایفای من وصل شدی گفت نه به قران Biggrin.gif Biggrin.gif گوشیشو گرفتم مک ادرس با مک ادرس کسی که به وایفام  وصل شده بود یکی بود Biggrin.gif دیگه چیکارش کنم یه کم ترسونمش ولش کردم فیلم نشد بگیرم الان شبه Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط fateme21 ، vahid.q ، MA30D