بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش مودم کردن هک

آموزش هک کردن مودم
ایول Biggrin.gif Shy.gif
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(18-06-2015، 12:11 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول Biggrin.gif  Shy.gif

Biggrin.gif والا از ساعت 5 براش کمین کرده بودم وایفای هم خاموش نکردم چون میدونستم شب حتما میاد وصل میشه می گفت به خدا فقط باهاش کلش بازی میکردم Biggrin.gif والا پته پته میکرد Biggrin.gif یه بار فرار کرد فحش بارونش کردم دفعه دوم گفتم تو وصل شدی گفت نه والا گفتم بفهمم کیه ..... خخخ بعد که مک ادرس رو مطابقت دادم گفتم تو بودی که Confused فحشا رو هم داده بودم
پاسخ

Undecided.gifالان هک کردن مودم مثل اب خوردن شده حتما حواستون رو جمع کنید Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q
خب یادم بدید!!!
وای فا همسایمون استفاده کنم Confused
پاسخ

(18-06-2015، 12:23 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب یادم بدید!!!

من هیچ وقت از این چیزا یاد نمیدم هک کردن هم جرمه و الان اگه ازش شکایت میکردم به احتمال زیاد جریمه میکردنش چند برابر شما هم خیلی زود متوجه میشن چون مک ادرس دقیقا ثبت میشه Biggrin.gif .و اینکه پسر خالت یادت نده خوبه ( همش کار یه برنامه ست الان دست هر بچه ای هستش )
پاسخ

لاآقل اسم برنامش بگو Confused
همسایمون سادست Shy.gif
ازین چیزا حالیش نیس Dodgy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(18-06-2015، 12:31 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2015، 12:23 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب یادم بدید!!!

من هیچ وقت از این چیزا یاد نمیدم هک کردن هم جرمه و الان اگه ازش شکایت میکردم به احتمال زیاد جریمه میکردنش چند برابر شما هم خیلی زود متوجه میشن چون مک ادرس دقیقا ثبت میشه Biggrin.gif .و اینکه پسر خالت یادت نده خوبه ( همش کار یه برنامه ست الان دست هر بچه ای هستش )

Biggrin.gif Biggrin.gif اورین
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، shahzad
(17-06-2015، 09:50 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون هکشم بذارید Shy.gif
شاید به درد خورد Tongue
دی لینک نمیدونم
اما با زایکسل بلدم کار کنم Shy.gif

من خودم تو3ثانیه هر مودم با هر آرم و شرکتی رو میتونم هک کنم
البته با ترمینال لینوکس بک ترک Wink.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

ادمین دور برت همشون حکاک هستن
بدون شک کار بچه ها انجمن مودمت هک کردن Biggrin.gif
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●