بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.69 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش شانس گرفتن نامحدود 780 آسان کد بسیار

آموزش گرفتن نامحدود کد شانس 780..بسیار آسان!!
متاسفانه نتیجه ای نگرفتیم

اگر میشد اموزش تصویری میذاشتید خوب میشد
پاسخ

من که با اینترنت گوشی با مرورگر کروم و نت رایتل هر دفعه نت رو قطع و وصل میکنم میتونم کد شارژ جدید بگیرم
پاسخ

سلام
من میتونم کدشانس بگیرم ولی یه سوال مگه شماره موبایلو نمیخوان ؟ کجا باید وارد کرد ؟
پاسخ

(01-07-2016، 03:41 PM)ehsanbala4 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میتونم کدشانس بگیرم ولی یه سوال مگه شماره موبایلو نمیخوان ؟ کجا باید وارد کرد ؟

*780*کد شانس #  با هر سیم کارت یه بار میشه کد زد
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari
(01-07-2016، 03:41 PM)ehsanbala4 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سایتش بری قسمت شارژ رایگان کلیک کنی دستور استفاده داده ولی اگه شارژ برنده شدی با تراکنش خرید شارژ, شارژ ارسال شد بگین ما هم شرکت کنیم

راهنمای استفاده
بر روی تخم مرغ کلیک کنید تا بشکند
کد (#کد 12 رقمی*780*) را شماره گیری نمایید
*هر شماره موبایل فقط یکبار می تواند کد شانس را وارد نماید
*پس از ورود کد شانس جهت دریافت شارژ هدیه، باید ظرف حداکثر 24 ساعت یک تراکنش (خرید شارژ، پرداخت قبض و ...) با #780* انجام دهید
پاسخ

اقا یعنی با این روش میشه با یه گوشی چن بار کد شانس زد؟ درسته؟
یکی نیست بداد این حس برسه

وجود من پر از دردو استرسه
Wink.gif  Shy.gif
پاسخ

(02-07-2016، 01:26 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یعنی با این روش میشه با یه گوشی چن بار کد شانس زد؟ درسته؟

نه  با هر سیم کارت فقط میشه یه کد شانس زد   دوباره بزنی میگه شماره موبایل تکراریه
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL. ، sky1 ، arasheslai
(10-06-2015، 11:06 AM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرورگر (IE (internet explorer
رو باز کنین
به سایت 780 برین
کد پی‌اچ‌پی:
780.ir/ChanceEgg
رویه صفحه راست کلیک کنین
گزینه ی inspect element بزنید (یا میتونین با زدن کلید F12 مستقیما به این صفحه هدایت بشین)
در صفحه باز شده  وارد تب emulation بشید,آخرین گزینه که شکلش شبیه کامپیوتر هست.(یا با زدن ctrl+8 به صفحه مربوطه هدایت میشین)
در صفحه باز شده قسمت user agent string را برروی custom قرار بدین
در کادر ایجاد شده ی custom string
هر عبارت دلخواهی را بنویسین
اینتر بزنین تا صفحه ی سایت 780 ریلود بشه (پنجره ی custom stirng رو در مراحل کار نبندید)
کد شانستونو بگیرین
دوباره قسمت custom string رو یه عبارت دیگه قرار بدین(هر عبارتی ک دوس دارین! چشاتونو ببندین و صفحه کلید رو فشار بدین !!!) و اینتر بزنین و ......
دوباره میتونین یه کد شانس دیگه بگیرین!!!
به همین صورت هر چقدر خواستین میتونین کد بگیرین
Cool.gif

این تنظیمات بر اساس IE ورژن 11 آموزش داده شده.....ممکنه در ورژن های دیگه کمی متفاوت باشه

در مرور گر های chrome و firefox هم با دانلود افزونه ی user agent swither میتونین user agent خودتون رو تغییر بدین و بتونین کد شارژ
سلام.ممنون از آموزشتون. من 4تا كد گرفتم. هيچكدوم شارژ نشد با اين روش زدم.*780*780#  و بعد كد خواست و زدم و هيچي به هيچي.
پاسخ

سپاس شده توسط Fazoo_aalam2000
(16-02-2017، 09:46 AM)jude67 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.ممنون از آموزشتون. من 4تا كد گرفتم. هيچكدوم شارژ نشد با اين روش زدم.*780*780#  و بعد كد خواست و زدم و هيچي به هيچي.

سلام این آموزش مال سال پیشه و فکر نکنم هنوز فعال باشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط 001 ، arasheslai
کجا باید شماره رو وارد کنیم؟
زندگی فقط باتو زیباست heart
پاسخ