بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل به مودم استفاده از عنوان

استفاده از موبایل به عنوان مودم
با سلام خدمت دوستان عزیز
در این آموزش یاد میگیرید تا چگونه از گوشی یا تبلت خود به عنوان یک مودم با سرعت و قابلیت3gیا4g (البته اگه گوشیتون تری جی یا فور جی ساپورت کنه) استفاده کنید.برای این کار در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید ابتدا به تنظیمات دیوایس اندرویدی خود رفته و سپس از قسمت wireless & networks گزینه ی tethering &portable hotspot یا همان اتصال اینترنت و نقطه قابل حمل انتخاب میکنید.در اینجا به دو صورت میتوانید اینترنت گوشی خود را به اشتراک گذاشته و با پی سی یا لپ تاپ از اینترنت آن استفاده کنید.

*روش اول_usb tethering:برای استفاده از این روش ابتدا باید درایور گوشی شما بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر مورد نظر شما نصب باشد.بعد از نصب درایور ابتدا گوشی خود را با کابل به کامپوتر یا لپ تاپ متصل نموده و سپس تیک گزینهusb tethering را از منوی گوشی خود فعال نموده و به اینترنت متصل شوید.

*روش دوم و بهترین روش_portable wi-fi hotspot:از بین این دو روش این گزینه بهترین روش است.زیرا در این روش نصب درایور گوشی نیاز نیست و اتصال بدون سیم صورت میگیرد.(در این روش باید گوشی یا کامپیوتر شما مجهز به تکنولوژی وای فای باشد).ابتدا داده تلفن همراه خود را فعال کرده تا علامت آن (همانند 3gیا4gیاH) بر روی گوشی شما نمایان شود،سپس تیک گزینه portable wi-fi hotspot را بزنید.حالا اینترنت گوشی شماshare شده است.حالا با کامپیوتر به جستجوی وای فای های اطرافتان بپردازید.حالا شبکه خودتان را انتخاب کرده و از اینترنت پر سرعت گوشی لذت ببرید.(به یاد داشته باشید از قسمتportable wi-fi hotspot setting برای اتصال به شبکه خودتان رمز گذاری کنید تا افراد سودجو از اینترنت شما استفاده نکنند)
موفق باشید.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، amirabbas ، ahsan ، .AnGeL. ، S. STAR
من از روش اول به عنوان مودم استفاده میکنم
پاسخ

سپاس شده توسط Poya
ممنون آقا پویا من چند ساله دنبال روشی بودم ک بشه از گوشی بعنوان مودم استفاده کرد و بعضی دوستان میگفتن برا گوشی غیراندروید هم فقط کابل وصل میکنن ب کامپیوتر و بعنوان مودم میشه! ولی بعد پرسیدم میگفتن فقط ی سری گوشی های نوکیا اونم از طریق نرم افزار میشده و حتی روش دوم شما هم چند ماه پیش گفتن برای گوشی اندروید تست کردم و چند لحظه کانکشن نشون میداد ک وصل شده ولی در اصل وصل نشده بود Sad.gif
پاسخ

برای نوکیا هم این قابلیت موجوده و توسط برنامه ای به اسم nokia suite میشه متصل شد.البته با کابل.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط S. STAR
سعی کنید تو این حالت گوشیتون رو تکون ندید
پاسخ