بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقال پول اینترنتی

انتقال پول اینترنتی
سلام دوستان کسی میتونه با عکس توضیح بده روش انتقال پول اینترنتی از یه حساب به حساب دیگه جه طوریه؟
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551
اره. ولی حتما بایدبا عکس باشه؟
پاسخ

(15-08-2015، 03:24 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی میتونه با عکس توضیح بده روش انتقال پول اینترنتی از یه حساب به حساب دیگه جه طوریه؟

از کدوم بانک؟
.................
شارژ جدید ایرانسل

/// ارسال 929723117 به شماره 737451 /////

سپاس شده توسط حامد 551
اگه بانک ملی رو میخوای واست با عکس توضیح بدم...ولی طول میکشه تا برم عکسارو درست کنم.
پاسخ

از ملت میخام بفرستم به صادرات
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551
من توضیح میدم بهت.
پاسخ

از صادرات به صادرات توضیح بدین Undecided.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551
رویا یا اینجا یا خصوصی انتقال از ملی یه سایر بانکارو بگو.ممنون..انتقال از مسکن هم اگه بلدی بگو
پاسخ

سپاس شده توسط حامد 551
۱-ابتدا باید تو سایت بانک ملی قسمت خدمات اینترنی به آدرس زیر برید و فرم عضویت را پر کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کنید که شناسه کاربر و رمز عبوری که خودتون انتخاب میکنید حتما انگلیسی بوده و حروف و عدد را داشته باشد.(مثلا برای شناسه شبیه به amiramir1365 و ۱۲۳۱۲۳amir را وارد کنید)
بعد از اینکه عضو شدید با پیغام ”از اینکه در سایت ما ثبت نام نمودید سپاسگزاریم” مواجه میشوید.
۲- سپس به گزینه ”<>” کلیک کرده و شناسه کاربر و رمز عبور را وارد کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳- در ادامه روی گزینه دریافت صورتحساب کلیک کنید. دراین مرحله باید شماره حساب بانک ملی خود را وارد کنید (اگر حساب سیبا دارید بر روی گزینه عملیات حساب و تسهیلات متمرکز کلیک کنید و اگر دارای حسابهایی غیر از سیبا هستید بر روی گزینه عملیات غیر متمرکز کلیک کنید)
(من خودم حساب سیبا دارم بنابراین برروی گزینه عملیات حساب و تسهیلات متمرکز کلیک کردم و سپس برروی گزینه اضافه کردن حساب و تسهیلات کلیک کردم.)
در ادامه در کادر شماره حساب، شماره حساب ۱۳ رقمی خود را وارد کردم و بر روی مشاهده حسابها و تسهیلات مرتبط کلیک کردم. در این مرحله لیست شماره حسابها و تسهیلات مربوط به شماره مشتری نشان داده میشود و بر روی گزینه اضافه کردن حساب و تسهیلات کلیک کرده و شماره حساب ثبت میشود.
۴- حالا بر روی گزینه ورود به سایت بانک ملی ایران ازمنوی بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه اصلی بانک موس را بر روی خدمات اکترونیکی برده که در پی آن چند گزینه ظاهر میشود. در ادامه بر روی گزینه انتقال وجه اینترنتی (شتابی-دسته ای) کلیک کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه انتقال وجه شتابی کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات کارت ملی خود (شماره ۱۶ رقمی روی کارت، cvv2 و رمز دوم کارت که از خودپرداز بانک ملی دریافت کرده اید) و شماره کارت مقصد و مبلغ انتقال را وارد کرده و دکمه بررسی اطلاعات را بزنید. در صحفه بعد نام و بانک دارنده حساب کارت مقصد نمایش داده شده و در نهایت تایید را بزنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده و شناسه کاربر و رمز عبور را دارید فقط کافیست وارد سایت بانک ملی ایران شده موس را بر روی قسمت خدمات اکترونیکی برده که در پی آن چند گزینه ظاهر میشود. در ادامه بر روی گزینه انتقال وجه اینترنتی (شتابی-دسته ای) کلیک کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه انتقال وجه شتابی کلیک کنید. در صفحه بعد شناسه کاربر و رمز عبور را وارد کرده و عملیات انتقال رانجام دهید
پاسخ

با عکس نمیشه اخه لینکارو مستقیم میخوام بهت بدم
پاسخ