بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اندروید، اسپیکرهای اپلیکیشن pill دوم کرد به مدیریت خواهد اپل بیتس کمک برای

اپلیکیشن دوم اپل برای اندروید، به مدیریت اسپیکرهای Pill+ بیتس کمک خواهد کرد
[عکس: 30_15ا.jpg]

مدت زمان زیادی به طول انجامید تا اپل اولین اپلیکیشن خود را روی سیستم عامل اندروید منتشر نمود. اولین اپلیکیشن آن ها برای اندروید، ابزاری برای انتقال اطلاعات به iOS بود که به کاربران موبایل های بهره مند از سیستم عامل گوگل اجازه می داد محتویات موبایل خود را به iOS انتقال دهند.

اما اپلیکیشن دوم کمپانی ساکن کوپرتینو برای کاربران اندرویدی هم کاربرد خواهد داشت. با استفاده از این اپ جدید می توان به مدیریت اسپیکرهای جدید Beats یعنی Beats Pill+ پرداخت. کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن، نام دستگاه را تغییر دهند، میزان باتری را مشاهده کنند، کنترل کنند که چه موزیکی از چه شخصی پخش می شود و البته با یکپارچه سازی چند اسپیکر، از حالت استریو لذت ببرند.

با توجه به این که Pill+ با عنوان بهترین اسپیکری که بیتس تا به امروز ساخته عرضه شده، شاید کمی نادرست به نظر می رسید که اپلیکیشن مذکور تنها برای پلتفرم iOS منتشر می شد. اسپیکر جدید بیتس تنها و صرفا از نو طراحی نشده و سازندگان با اعمال تغییرات فراوان، آن را به یکی از بهترین اسپیکرهای حال حاضر جهان تبدیل کرده اند.

با همه ی این ها، باید منتظر اپلیکیشن سوم اپل برای کاربران اندروید ماند و دید که آیا به سرنوشت اپلیکیشن نخست دچار خواهد شد یا خیر. اپلیکیشن سوم اپل، Apple Music نام دارد و احتمالا اوایل سال آینده ی میلادی منتشر خواهد شد.
پاسخ

اسپیکرهای بیتس واقعا خوبن، من خیلی وقت پیش از این مدل استفاده می کردم. اخیرا برای خرید اسپیکر که سرچ میکردم نتونستم یه مدل خوب از بیتس تهیه کنم ولی متوجه شدم برند سونی و کینگ استار و انکر هم واقعا اسپیکرهای بلوتوثی خیلی خوبی دارن.
پاسخ