بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اینستاگرام

اینستاگرام
Star 
سلام دوستان. تو برنامه اینستاگرام هر کی رو میخوام فالو کنم نمیشه. تعداد فالو هام 16 تاس. تا فالو رو میزنم اضاف میشه بعد میپره ارور میده. کسی میدونه چرا؟
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، saeed_black
ن نمیدونم

برو از تو سایت اینستا وارد شو ببین باز همین مشکل رو داره

کد پی‌اچ‌پی:
https://instagram.com 
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(04-07-2015، 02:16 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. تو برنامه اینستاگرام هر کی رو میخوام فالو کنم نمیشه. تعداد فالو هام 16 تاس. تا فالو رو میزنم اضاف میشه بعد میپره ارور میده. کسی میدونه چرا؟

سلام

مشکل شما به این دلیل هست که یا ایمیلتو یا شمارتونو اکسپت و تایید نکردین

ایدیتونو تازه ساختید و اینکه بلاک شدین 24 ساعت

در صورتی ک حل نشد میتونین توی پ.خ ایدی اینستاگراممو بدم بتون تا بتونم کمکتون کنم
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، رویــــا
سلام حالا ک بحث اینستا هست یکی برنامشو بذاره من خواستم عضوشم با ویندوز برنامه نصب نشد کلا حذفش کردم Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، عاشق ایران
(05-07-2015، 02:15 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 02:16 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

مشکل شما به این دلیل هست که یا ایمیلتو یا شمارتونو اکسپت و تایید نکردین

ایدیتونو تازه ساختید و اینکه بلاک شدین 24 ساعت

در صورتی ک حل نشد میتونین توی پ.خ ایدی اینستاگراممو بدم بتون تا بتونم کمکتون کنم

مرسی ارور میداد که شمارتو باز وارد کن ولی ایدیمو خیلی وقته ساختم. الان مشکلم حل شد ایدیمو پاک کردم اینستاهم پاکردم ورژن جدید نصب کردم درست شد.
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
دانلود آخرین نسخه ی اینستاگرام برای اندروید از لینک زیر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران