بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اشتباهی باز حیب بروزر pdf یوسی فایل کردن

باز کردن اشتباهی فایل pdf در یوسی بروزر
من هرکاری می کنم فایل های pdf م با نرم افزار یوسی براوزرس باز میشه ،چه جوری میشه تغییرش بدم به نرم افزار pdf خوان؟
پاسخ

(11-12-2017، 10:48 PM)Questions نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرکاری می کنم فایل های pdf م با نرم افزار یوسی براوزرس باز میشه ،چه جوری میشه تغییرش بدم به نرم افزار pdf خوان؟

سلام خب موقع باز کردن ازتون نمیپرسه با چه برنامه ای بازش کنید ؟ میتونید یه بار یوسی بروزر رو حذف کنین بعد موقع باز کردن ازتون میپره با کدوم برنامه بازش کنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
(11-12-2017، 10:49 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2017، 10:48 PM)Questions نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خب موقع باز کردن ازتون نمیپرسه با چه برنامه ای بازش کنید ؟ میتونید یه بار یوسی بروزر رو حذف کنین بعد موقع باز کردن ازتون میپره با کدوم برنامه بازش کنید

نه قبلا اینو اشتباهی زدم به جای پی دی اف ریدر یوسی رو زدم الان دیگه سوال نمی پرسه
پاسخ

و اینکه تو قسمت تنظیمات بخش برنامه - قسمت برنامه های پیش فرض میتونی تغییر بدی برنامه های پیش فرض رو
پاسخ

(11-12-2017، 10:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اینکه تو قسمت تنظیمات بخش برنامه - قسمت برنامه های پیش فرض میتونی تغییر بدی برنامه های پیش فرض رو

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
باز زدن reset app preferences هم احتمالا درست میشه
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، S I L E N C E