بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرداخت هدیه با رایگان شارژ برنامه آسان بگیرید

با برنامه آسان پرداخت شارژ رایگان هدیه بگیرید
(05-02-2015، 01:05 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايا شماره حسابي كه تراكنش باهاش انجام ميدي برا هر شماره تلفن جدا بايد باشه؟؟
يعني هر شماره تلفن با يه شماره حساب جداگانه؟؟

نه خیر میتونه یکسان باشه البته شماره کارت و رمز دوم میخواد نه شماره حساب
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط BlackBerry
همه اين كارها رو انجام دادم اما نشد
پاسخ

(04-02-2015، 02:19 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين عزيز
مشكل من ندادن امتياز هاي معرفه. هم تراكنش انجام دادم هم شيك رو
اما امتباز مربوط به معرف رو نميده

من همین الان تست کردم و با شیک کردن گوشی امتیاز رو به معرف میده یا اینکه بهتره اول موجودی بگیره بعد امتیاز رو بگیره - بعد هم امتیاز مغرف داده میشه
پاسخ

(05-02-2015، 06:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 02:19 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين عزيز
مشكل من ندادن امتياز هاي معرفه. هم تراكنش انجام دادم هم شيك رو
اما امتباز مربوط به معرف رو نميده

من همین الان تست کردم و با شیک کردن گوشی امتیاز رو به معرف میده یا اینکه بهتره اول موجودی بگیره بعد امتیاز رو بگیره - بعد هم امتیاز مغرف داده میشه
نشد حالا از امتياز معرف بگذريم امتيار ثبت نام و اينارو هم كه نميده
منظورم برا خود معرف هست. همون 100 امتياز شيك هست
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به احتمال زیاد شما مراحل رو درست انجام نمیدین
پاسخ

سپاس شده توسط آسنا جون
مگه مراحلش اين نيست
شماره رو وارد ميكني
كد رو وارد ميكني و شماره معرف
وارد برنامه ميشي
تراكنش انجام ميدي
شيك ميكني
فارسيه ديگه
پاسخ

(05-02-2015، 10:25 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه مراحلش اين نيست
شماره رو وارد ميكني
كد رو وارد ميكني و شماره معرف
وارد برنامه ميشي
تراكنش انجام ميدي
شيك ميكني
فارسيه ديگه

اره ...فقط یه روز بعد ثبت میشه ...یعنی امتیاز همون موقع بهتون نمیده ساعت 12 شب ثبت که شد توی بخش خرید شارژ مبلغ هزاری انتخاب و اون پایین از پرداخت طریق امتیاز میزنی برات کارت شارژاس میده
پاسخ

Undecided.gifوالا من اینجوری مراحل رو انجام میدم
وارد برنامه میشم شماره رو وارد میکنم بعد کد براش شماره ارسال میشه کد رو وارد میکنم بعد پایین شماره معرف رو وارد میکنم و وارد برنامه میشم یه شیک میکنم همون موقع امتیاز برای معرف ارسال میشه من خودم با دو گوشی تست کردم اینجوری بود حالا شما بهتره اول موجودی بگیرین تا امتیاز رو بده . برای همه هم همین طوره نمیشه که برای هر کسی یه جوری باشه
پاسخ

اگه شماره کسی دیگه رو تو برنامه اپ ثبت کنیم بعد با امتیاز اون شارژ بگیریم.ایا پیام شارژمجدد برای اون هم ارسال میشه یا فقط برای کسی که شارژو دریافت میکنه ارسال میشه
پاسخ

(06-02-2015، 03:12 PM)isonhaver نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه شماره کسی دیگه رو تو برنامه اپ ثبت کنیم بعد با امتیاز اون شارژ بگیریم.ایا پیام شارژمجدد برای اون هم ارسال میشه یا فقط برای کسی که شارژو دریافت میکنه ارسال میشه

پیام شارژ مجدد فقط برای کسی میره که شمارشو برای شارژ کردن معرفی کردی
پاسخ