بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرداخت هدیه با رایگان شارژ برنامه آسان بگیرید

با برنامه آسان پرداخت شارژ رایگان هدیه بگیرید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله چند روزی میشه این قسمتش دیگه کار نمیکنه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط maryam0098
سلام دوستان مشکل از برنامه نیست فقط بعضی از شمارها اینجوره ک امتیاز‌های تراکنش اول و معرف رو نمیده و معمولا اون شماره ها قبلا با ۷۳۳ کار کردن و الا من تست کردم هنوز مشکلی نداره
پاسخ

(07-02-2015، 10:26 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 05:28 AM)lili7365 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اپ نصب کردم شماره اول و که وارد کردم شماره خودم بود شماره معرف هم باز همونو وارد کردممشکلی پیش میاد!؟

مشکلی پیش نمیاد فقط هزار امتیاز معرف رو بهت نمیده ولی وقتی وارد شدی یه کوجودی بگیر بهت هزار امتیاز میده هر کسی هم شمارتو به عنوان معرف بزنه باز هزار امتیاز میده هر روز اگه به بخش امتیاز گیری بری و شیک کنی بهت 100 امتیاز میده میتونی باهاش شارژ بخری

خوب من اگه بخوام با سیمکارتا دیگم این شمارمو معرف بزنم باید چیکار کنم!؟چه شماره ایییو باید بگیرم بلد نیستم
پاسخ

(09-02-2015، 11:36 PM)lili7365 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 10:26 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 05:28 AM)lili7365 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اپ نصب کردم شماره اول و که وارد کردم شماره خودم بود شماره معرف هم باز همونو وارد کردممشکلی پیش میاد!؟

مشکلی پیش نمیاد فقط هزار امتیاز معرف رو بهت نمیده ولی وقتی وارد شدی یه کوجودی بگیر بهت هزار امتیاز میده هر کسی هم شمارتو به عنوان معرف بزنه باز هزار امتیاز میده هر روز اگه به بخش امتیاز گیری بری و شیک کنی بهت 100 امتیاز میده میتونی باهاش شارژ بخری

خوب من اگه بخوام با سیمکارتا دیگم این شمارمو معرف بزنم باید چیکار کنم!؟چه شماره ایییو باید بگیرم بلد نیستم

یکبار نرم افزار را پاک کن و دوباره نصب کن و شماره جدیدو بزن
...

پاسخ

اقا فرهاد منظورم اینه که اگه بخوام با یکی و معرف کنم با چه کدیه! ؟*۷۸۰#!؟؟
پاسخ

(10-02-2015، 12:07 AM)lili7365 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا فرهاد منظورم اینه که اگه بخوام با یکی و معرف کنم با چه کدیه! ؟*۷۸۰#!؟؟

من منظور شما رو متوجه نشدم ولی همون موقع که کد تایید رو وارد میکنی پایینش باید شماره معرف رو وارد کنی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سلام دوستان....جدیدا کدوم قسمتای برنامه اپ مثل قبلا کار نمیکنه؟؟؟
پاسخ

جریان تکون دادن گوشی تا کی ادامه داره ؟ برای چند روزه یا مادام العمره ؟ Tongue.gif
پاسخ

(10-02-2015، 09:53 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جریان تکون دادن گوشی تا کی ادامه داره ؟ برای چند روزه یا مادام العمره ؟ Tongue.gif

فعلا که با هر تکان دادن در هر روز 100 امتیاز بهت میده
...

پاسخ

سپاس شده توسط shadi-25
تکون دادن کمه کم تاچندماه دیگه هست ولی هزار امتیاز شانس ما برداشته شده
حالا هرکدوم از دوستان دیدن دوباره راه افتاده خبری به ماهم بدن ممنون میشم
پاسخ