بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت هدیه راجب 8058 و بحث سیم

بحث راجب سیم کارت هدیه و 8058
درود و روز خوش.

امروز ,یعنی همین الان ,سیمکارت هدیه که از طریق پیامک درخواست کرده بودم اومد .

من برای دو تا از خط هام به 8058 پیامک داده بودم و فقط برای اون خطی که قبلا سیم هدیه همراهش نبود و داخل پک فقط یه سیم بود ,تعلق گرفته .

پیش شمارش 0901 هست.

مامور پست هم هیچ هزینه ای دریافت نکرد و فقط به صورت دیجیتال رسید گرفت و ثبت کرد.

جالب اینه که این هدیه زودتر از ,هدیه اصلی یه خط دیگه که ماه پیش خریدم ,برام ارسال شده .
پاسخ

سپاس شده توسط armin22 ، عاشق ایران
(07-07-2015، 01:32 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و روز خوش.

من برای دو تا از خط هام به 8058 پیامک داده بودم و فقط برای اون خطی که قبلا سیم هدیه همراهش نبود و داخل پک فقط یه سیم بود ,تعلق گرفته .

پیش شمارش 0901 هست.

مامور پست هم هیچ هزینه ای دریافت نکرد و فقط به صورت دیجیتال رسید گرفت و ثبت کرد.

جالب اینه که این هدیه زودتر از ,هدیه اصلی یه خط دیگه که ماه پیش خریدم ,برام ارسال شده .

مبارکت باشه
داداش واسه من پیام نیومده ولی زذدم با دوخطم نیومده تا حالا امکان داره بیاد؟؟

یه سوال دیگه من دو هفته پیش سه تا سیم کارت خریدم با هر سه تاش برای جایزه پیام فرستادم 2112 ولی دیروز فقط یه جایزه اش اومد ؟؟؟

کسی اطلاع داره چرا اون دوتا نیومده و اینکه ای سیم کارت هدیه هم جز ده تا خطی که به نام میخوره محسوب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
این سیم هدیه برا همه خطها میشده گرفت؟یا فقط سیم کارتایی که قبلأ هدیه واسش نگرفتی؟
الان میشه درخواست سیم داد؟من واسه همه خطام سیم هدیه گرفتم.الان دوباره میده؟
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
من فک میکنم برای اونایی هست ک سیم هدیه گیرشون نیامده یعنی ایرانسل ک مریض نیست لیلون چک کن Biggrin.gif سنگین شدی...
\
پاسخ

سپاس شده توسط newman ، عاشق ایران ، Fa Ti
(07-07-2015، 01:48 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-07-2015، 01:32 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و روز خوش.

پیش شمارش 0901 هست.

مبارکت باشه
داداش واسه من پیام نیومده ولی زذدم با دوخطم نیومده تا حالا امکان داره بیاد؟؟

یه سوال دیگه من دو هفته پیش سه تا سیم کارت خریدم با هر سه تاش برای جایزه پیام فرستادم 2112 ولی دیروز فقط یه جایزه اش اومد ؟؟؟

کسی اطلاع داره چرا اون دوتا نیومده و اینکه ای سیم کارت هدیه  هم جز ده تا خطی که به نام میخوره محسوب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلامت باشی ممنون آرمین جان.

با توجه به گفته ایرانسل فقط برای کسانی که ,براشون پیامک ارسال شده ,کارت هدیه ارسال میشه .
ولی من خودم پیامک دادم و برام پیامکی ارسال نشده بود .
به نظرم فقط به خطهایی که قبلا هدیه نگرفتن تعلق میگیره ,چون برای من فقط یه دونه اومد که قبلا هدیه نداشت همراه سیم اصلی .

مورد دیگه اینکه هر شخصی فقط ده تا سیم میتونه به نامش باشه ,پس اگر ظرفیت ده عدد سیم کامل باشه بعید میدونم باز هم تعلق بگیره.
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، 0212
در ضمن سیم هدیه که ارسال میشه فعال نیست و طبق راهنمایی که همراه سیم هدیه داخل پاکت فرستاده شده ,باید یه پیام با سیمکارت اصلی که از قبل دارید و الان براش هدیه اومده ,شماره خط هدیه رو به 2101 پیامک کنید تا مشخصات و ثبت نام از روی اطلاعات قبلی اِعمال بشه و سیم هدیه پس از ثبت ,فعال بشه.
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، عاشق ایران
Shy.gif خوشبحالتون گرفتین ممنون که اعلام کردین.از سیم کارت سفارش داده بودی کم نشده شارژ؟حمید میگه نیست شده شارژش Sad.gif .گفتم نکنه رايگانه ولی شاید جای پولش؛ شارژ بردارن Biggrin.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط newman ، عاشق ایران ، پرسپولیس کبیر
(07-07-2015، 02:38 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif خوشبحالتون گرفتین ممنون که اعلام کردین.از سیم کارت سفارش داده بودی کم نشده شارژ؟حمید میگه نیست شده شارژش Sad.gif .گفتم نکنه رايگانه ولی شاید جای پولش؛ شارژ بردارن Biggrin.gif

خواهش میکنم ,وظیفمه اطلاعاتی رو که دارم در اختیار بقیه هم بزارم.

شما اگر هر کدوم از خطهات قبلا هدیه نگرفتن ,با همون خط اگر پیامک فرستاده باشی ,بهت تعلق میگیره ,.
نمیدونم هنوز هم میشه پیامک درخواست سیم هدیه فرستاد یا نه ,امتحان کن ضرر نداره شاید هنوز سامانه فعال باشه.

اون دو هزار تومن که از حمید کم کردن به خاطر سیم هدیه نیست ,دلیلش اسپم دادن هست .هر کی اسپم بده دو هزار جریمه میشه ؛ ))))) شوخی کردم.

امیدوارم برای شما هم سیم هدیه بیاد.

خیر از شارژ من هیچ مبلغی کم نشده .
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، عاشق ایران
Newman عزیز خوبی خسته نباشی

ی سوال

برای شما که ارسال شده

سوالم اینه که ایا قبلا سیم کارت هدیتو دریافت کرده بودی ؟

دوم اینکه 8058 خودش بهت پیام داده بوده یا خودت همینجوری پیامو فرستادی ؟
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
من سیم اصلیم هدیه هس
پس ب همه ک اس داده میفرسه
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ