بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت هدیه راجب 8058 و بحث سیم

بحث راجب سیم کارت هدیه و 8058
(07-07-2015، 02:50 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-07-2015، 02:38 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif خوشبحالتون گرفتین ممنون که اعلام کردین.از سیم کارت سفارش داده بودی کم نشده شارژ؟حمید میگه نیست شده شارژش Sad.gif .گفتم نکنه رايگانه ولی شاید جای پولش؛ شارژ بردارن Biggrin.gif

خواهش میکنم ,وظیفمه اطلاعاتی رو که دارم در اختیار بقیه هم بزارم.

شما اگر هر کدوم از خطهات قبلا هدیه نگرفتن ,با همون خط اگر پیامک فرستاده باشی ,بهت تعلق میگیره ,.
نمیدونم هنوز هم میشه پیامک درخواست سیم هدیه فرستاد یا نه ,امتحان کن ضرر نداره شاید هنوز سامانه فعال باشه.

اون دو هزار تومن که از حمید کم کردن به خاطر سیم هدیه نیست ,دلیلش اسپم دادن هست .هر کی اسپم بده دو هزار جریمه میشه ؛ ))))) شوخی کردم.

امیدوارم برای شما هم سیم هدیه بیاد.

خیر از شارژ من هیچ مبلغی کم نشده .

شما چند وقت شد تا فعال شد خطی ک فرستاد
برا من فرستاد
فعال شدنشو میخام بدونم
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

دوستان تورو قران جواب بدین...

چند تا سیم اصلی ایرانسل ک گرفتم هدیه داشت ک بعدا اومد منظورم همبن هدیه های خودشه ک بعد یک.ماه میاد حالا اس اومده که سیم هدیه شما بیش از 60روزغیرفعال بوده است. اگربرای فعالسازی آن تاآخر مرداد اقدامی نکنید،سیم کارت شما به مالکیت ایرانسل بازخواهدگشت.

من چیکار کنم؟؟؟؟ بابا من زنگ هم باش میزنم ولی باز همین اس میاد نکنه بسوزه توش اخه شارژ دارم همش بپره ، چیییکاااار کنم؟
پاسخ

(01-08-2015، 06:33 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تورو قران جواب بدین...

چند تا سیم اصلی ایرانسل ک گرفتم  هدیه داشت ک بعدا اومد منظورم همبن هدیه های خودشه ک بعد یک.ماه میاد حالا اس اومده که سیم هدیه شما بیش از 60روزغیرفعال بوده است. اگربرای فعالسازی آن تاآخر مرداد اقدامی نکنید،سیم کارت شما به مالکیت ایرانسل بازخواهدگشت.

من چیکار کنم؟؟؟؟ بابا من زنگ هم باش میزنم ولی باز همین اس میاد نکنه بسوزه توش اخه شارژ دارم همش بپره ، چیییکاااار کنم؟

محض احتیاط پیام خالی ب 272 بفرستین و کدملی رو بدین
پاسخ

سپاس شده توسط man
بچه ها این 2100 که واسه سیم هدیه هس من ک کارت ملیم 10تا باهاش فعال شده هم سیم اصلی هم هدیه هاشون منظورمه
دیگ برام نمیفرستن اگ تو 2100 ثبت نام کنم؟
اگ بفرستن میشه با ی کارت ملی دیگ ثبت نامش کنم؟
پاسخ

چرا 8282 ‏STOP‏ می فرستیم سیستم قادر حساب نیست شارژ هست داخلش
پاسخ

ملیکا Stop رو بفرس ب 8282
پاسخ

سپاس شده توسط man
سلام دوستان اگه سوالی دارید این ایمیل شرکت ایرانسه برا سیم کارت هدیه
SM@mtnirancell.ir
Heart.gif چون بال به بال عشق بستی
        ‌                 تا هست جهان همیشه هستی Heart.gif
پاسخ

پیامک سیم هدیه امون منو بریده روزی ده بار برام میاد :/
اس به همون سیم هدیه میاد که یه ماه پیش اومد برام
ﻣﺎﯾﯿﻢ ﻭ ﻧﻮﺍﯼ ﺑﯽ ﻧﻮﺍﯾﯽ ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﮔﺮ ﺣﺮﯾﻒ ﻣﺎﯾﯽ
پاسخ

اقا پول پیک باید داد یا مجانی
شارژ رایگان ایرانسل تا ۱میلیون تومان  با ارسال کد 1426645754به 737451
پاسخ

(02-09-2015، 04:59 PM)lordsmoke نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا پول پیک باید داد یا مجانی

ن پول لازم نیس Lightbulb.gif
پاسخ