بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 2.97 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و عمومی بحث کد همراه

بحث عمومی و کد شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(29-12-2014، 08:45 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:42 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربران گرامی لطفا زیاد اسبم ندید که تابیک شلوغ نشه...فقط کافیه اسم کاربر مورد نظرتونو اول بستتون بنویسین و جوابشو بدید Wink.gif

با من هستی یا خودت Tongue.gif

منظورش خودش بود توکه اینکارو نکر ی Biggrin.gif

دوستان کاربران و مدیران گرامی
این جنبش اعتراضی یک روزه دهم دی بدون ایرانسل رو به فال نیک بگیرید ، اون روز با تلفن ثابت خونه و محل کار
یا خط همراه اول و یا رایتل استفاده کنید

---------------------

10دی روز بدون ایرانسل Biggrin.gif

سپاس شده توسط امیر رجائی زاده
من یک اعتبار دارم کی میخواد؟؟؟ Biggrin.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(29-12-2014، 08:52 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک اعتبار دارم کی میخواد؟؟؟ Biggrin.gif

تا به حال به من اعتبار ندادی
بده دیگه Sad.gif

(29-12-2014، 08:42 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:39 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:35 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:33 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:30 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودشما قصدش رو دارید؟ Huh.gif
دیدگاهتون دراین باره چیست؟

والا به نظر من یه روز کار خودشو نمیکنه باید حداقل یک هفته خاموش کنن Rolleyes.gif

به نظر شما یه هفته جواب میده و دلیل اینکه میگین یه هفته چیه ممنونم
بالاخره ایرانسل داره از مکالمات ما اس ام اسای ما اینترنت ما که استفاده میکنیم پول در میارن شما فکرشو بکنین چند نفر تو ایران چندتا سیم کارت ایرانسل دارن و اگه ما از هیچ کدوم از اینا استفاده نکنیم اونا میفهمن که پا تو پای ما نکنن  Biggrin.gif  و اینکه مطمئنم خیلی ها این کارو نمیکنن و ایرانسل هم کاری نمیکنه 

ممنونم از اینکه وقت خودتون رو رو به ما دادین ایشالله در فرصت های بعدی بازم مزاحمتون میشیم
خواهش میکنم  Biggrin.gif قابلتونو نداشت 
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

درود
محمد جان منظورم موجودی واسه کد شانس نبود
کلی گفتم یه شماره امن واسه اعلام موجودی یا پرداخت قبوض و اینا
تن مرد و نامرد یکیست... زمان بگذرد تا بفهمی مرد کیست... 

لطفا سه کد شانس برام خصوصی بفرستید

بچه ها کی تا حالا اعتبار منفی گیرش اومدهههههههههههههه؟ Biggrin.gif Biggrin.gif

مثل من 

(29-12-2014، 08:56 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

ستاره 733 مربع
من یکسال هست استفاده میکنم
خرید شارژ و پرداخت قبوض

اعتبار نداری بدی Exclamation Tongue.gif

سپاس شده توسط امیر رجائی زاده
(29-12-2014، 08:59 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 08:56 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

ستاره 733 مربع
من یکسال هست استفاده میکنم
خرید شارژ و پرداخت قبوض

اعتبار نداری بدی  Exclamation  Tongue.gif
ستاره 720 مربع هم هست  Rolleyes.gif