بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اندروید بررسی روت و بودن کردن گوشی

بررسی روت بودن گوشی و روت کردن اندروید
برای نصب چندبار این برنامه باید علاوه بر روت بودن گوشی IME گوشی رو تغییر بدید که ریسکش بالاس و با هربار تغییر دادن IME گوشیتون ریستارت میشه که ممکنه مشکل جدی برای گوشیتون به وجود بیاد..بنظر من از اینکار صرف نظر کنید بهتره
پاسخ

(12-03-2016، 03:05 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای نصب چندبار این برنامه باید علاوه بر روت بودن گوشی IME گوشی رو تغییر بدید که ریسکش بالاس و با هربار تغییر دادن IME گوشیتون ریستارت میشه که ممکنه مشکل جدی برای گوشیتون به وجود بیاد..بنظر من از اینکار صرف نظر کنید بهتره

خیر مشکلی پیش نخواهد آمد!
هر ماه بیش از 30 بار imei رو عوض میکنم!!
پاسخ

توجه داشته باشید که IME همون آی پی گوشی شما نیس!!
پاسخ

من هرچی تلاش کردم عوض نشد گوشیم هواوی هست اما سریال عوض نمیشه روت شده برنامه های مربوطه روهم نصب کردم نشد
ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ
پاسخ

(13-03-2016، 10:42 AM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرچی تلاش کردم عوض نشد گوشیم هواوی هست اما سریال عوض نمیشه روت شده برنامه های مربوطه روهم نصب کردم نشد

باید برنامه xposed installer هم نصب و فعال باشه به هیچ عنوان پیشنهاد نمیدم این برنامه رو روی یک گوشی معمولی نصب کنید چون کارایی زیادی انجام میده و شاید گوشی رو هم خراب کنه !!
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، S C R O L L ، Finally I ll get it ، Finally I ll get it

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز