بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواستی برنامه اندروید های

برنامه های درخواستی اندروید
سلام خدمت دوستان در این تایپیک نرم افزارهای اندروید درخواستی خودتونو رو درخواست کنید تا براتون بذارم با تشکر از همه...

سپاس شده توسط MamaliReza7
سلام لطفا برنامه bezarberam.apk رو آپلود کن، سپاس دوست عزیز
تن مرد و نامرد یکیست... زمان بگذرد تا بفهمی مرد کیست... 

سلام _ من ميخوام زبانِ كرمانجي ياد بگيرم _ نرم افزاري هست ك اموزش بده ؟ اكه هست ممنون ميشم اينجا بزاري
RoO Hishki ZoOm NakoN

ßi KeYFiaT MishE 

(30-10-2014، 03:13 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام _ من ميخوام زبانِ كرمانجي ياد بگيرم _ نرم افزاري هست ك اموزش بده ؟ اكه هست ممنون ميشم اينجا بزاري

Biggrin.gif منظورت کوردی کرمانجی هست
تلگرام موبایل روز @dailymobile

(30-10-2014، 03:22 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 03:13 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif منظورت کوردی کرمانجی هست

اره ميخوام با ي كرمانجي كل بندازم Biggrin.gif
RoO Hishki ZoOm NakoN

ßi KeYFiaT MishE 

فکر نکنم برنامه ای داشته باشه Undecided.gif تازه کوردی کرمانجی به نظرم خیلی سخته من که خودم ...چیزی از زبونشون متوجه نمیشم

من گوگل سرچ كردم برنامش بود ولي نتونستم دان كنم _ كفتم شايد اينجا كسي برام بذاره
RoO Hishki ZoOm NakoN

ßi KeYFiaT MishE 

سلام.لطفا برنامه واتس اپ فایل رو بزار...
چترتو وا کن تو شب بارونی... Heart.gif

(02-11-2014، 10:55 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شما کاربر گرامی متاسفانه نرم افزار درخواستی شما در بازار و پولی هستش با عرض پوزش نمیتونم واستون قرارش بدم قربان شما محمدرضا بهرامی Heart.gif

(02-11-2014، 10:55 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این نسخه ی رایگان نرم افزار ببینید جواب میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط MamaliReza7