بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هواداران استقلال تاپیک

تاپیک هواداران استقلال
با وجود مخالفت نفتی‌ها/منصوریان تا فردا سرمربی استقلال می‌شود

علیرضا منصوریان با وجود مخالفت مسئولان باشگاه نفت در آستانه حضور روی نیمکت استقلال است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، با وجود مخالفت مسئولان باشگاه نفت تهران با جدایی علیرضا منصوریان از این تیم اما مسئولان باشگاه استقلال رایزنی‌های زیادی داشته‌اند تا این مربی را جذب کنند.

سرمربی فصل گذشته نفت هم تلاش زیادی داشته تا بتواند به استقلال بیاید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، منصوریان روی نیمکت استقلال می‌نشیند. این موضوع نیز نهایتاً تا فردا (سه‌شنبه) مشخص خواهد شد.
کم حجم ترين کتاب جهان منتشر شد!
افتخارات پرسپوليس
اين کتاب فقط جلد دارد.. خخخخخخخخخخخخخخ

Highslide JS
پاسخ

استقلال - منصوریان باشد برای بعد

دستم برای حضور در استقلال بسته است

در جلسه علیرضا منصوریان با مسئولین باشگاه نفت تهران، نفتی ها عنوان کردند تحت هیچ شرایطی اجازه جدایی به منصوریان نخواهند داد.

بعد از آنکه جدایی منصوریان در هیات امنا و وزارت نفت مطرح شد بخاطر حساسیت شرایط نفت در رقابتهای آسیایی، اجازه جدایی منصوریان برای حضور روی نیمکت استقلال داده نشد.

علیرضا منصوریان در این رابطه گفت: دست من برای انتخاب میان نفت و استقلال بسته است و بعد از جلسه ای که با مسئولین باشگاه داشتم.رسما اجازه جدایی به من داده نشد. من در همین رابطه فردا بیانیه ای خواهم داد که در آن به طور مفصل در این رابطه صحبت می کنم.

منصوریان که ناراحت به نظر می رسید، در روزهای گذشته امیدوار به حل مساله از مجاری بالاتر بود که این اتفاق با عدم پذیرش اعضای هیات مدیره نفت رخ نداد.

آقای قنبرزاده مدیرعامل نفت کار درستی نکردید که با دل میلیون ها آدم بازی کردید
منتظر شعارها باشید
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

پژمان منتظری در باشگاه استقلال

پژمان منتظری مدافع ملی‌پوش الاهلی قطر در لحظه خروج از باشگاه استقلال رویت شد.

به گزارش "ورزش سه"، منتظری که برای رسیدگی به مطالبات معوقه مالیاتی اش به باشگاه استقلال آمده بود، در دیدار با خبرنگاران ترجیح داد حرفی نزند اما مشخص بود که از دیدن تعداد زیاد خبرنگارانی که منتظر خبر عقد قرارداد یا پایان گفت‌وگو با مربی اهل کرواسی ایگور استیماچ هستند، تعجب کرده.

منتظری با لبخند از بین خبرنگاران راه خود را باز کرد و بدون مصاحبه آنها را تنها گذاشت.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

رسمی: رونالدینیو از کوئرتارو جدا شد

رونالدینیو، ستاره سابق تیم ملی برزیل جدایی خود از کوئرتارو را تایید کرد.

به گزارش "ورزش سه"،رونالدینیو در آخرین دیدارش برای کوئرتارو،مقابل سانتوس لاگونا به میدان رفت و حالا جدایی اش از این تیم را با نامه ای به هواداران تایید کرد. او گفت:" می‌خواهم از تمام مردم مکزیک از اعماق قلبم به خاطر تمام این روزهایی که با آنها زندگی کردم تشکر کنم. شما همیشه در قلب من خواهید بود.از تمامی هم تیمی هایم، به خاطر لحظات خوبی که با هم سپری کردیم، خنده ها و ... تشکر می‌کنم. من خیلی چیزها یاد گرفتم. از مردم گالوس بلانکوس که باعث شدند افتخار کنم این پیراهن را پوشیدم تشکر می‌کنم. در ماه جولای به مکزیک برمی‌گردم و قول می‌دهم که شخصا از همه تشکر کنم. متشکرم کوئرتارو ! متشکرم مکزیک."
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

افشارزاده:

ما جلسه ای در باشگاه استقلال خواهیم داشت و به همه می‌ گوییم که نتیجه جلسه چه خواهد بود. قبلا در نامه ای که ایشان برای ما نوشته بود، عدد 250 هزار دلاری قید شده بود اما حالا پیشنهاد ایشان 300 هزار دلار است. ما باید وضعیت استیماچ را از هرلحاظ آنالیز کنیم. ایشان تنها نیست و یک کمک هم دارد. کرایه خانه و مخارج رفت و آمد او هم با ماست. ضمن اینکه هر مربی خارجی ای که می‌ آید باید امکانات ویژه ای در اختیارش قرار بگیرد.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
افشارزاده درباره پروژه استخدام منصوریان هم چنین گفت: ما با منصوریان یک هفته مذاکره کردیم که متاسفانه به جواب نرسیدیم اما یک هفته وقت در این وسط به هدر رفت. ای کاش منصوریان روز اول به ما می گفت که نمی‌ آید تا این زمان را از دست نمی‌ دادیم.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
لیست مازاد استقلال اعلام شد

4 بازیکن استقلال در فهرست قطعی جداشده های استقلال قرار گرفته اند.

به گزارش "ورزش سه"، وحید طالب لو گلر باتجربه استقلال و رضا عنایتی مهاجم باتجربه این تیم که نیم فصل گذشته به جمع آبی ها ملحق شدند، اولین بازیکنانی هستند که باید از استقلال بروند. همچنین میلاد سلیمان‌فلاح دیگر خرید استقلال در نیم فصل گذشته و میلاد نوری که از تیم پیکان به استقلال آمد و هرگز برای این تیم موثر نبود نیز در فهرست اولیه خروجی ها قرار دارند.

همچنین امیرحسین صادقی مدافع وسط ملی‌پوش استقلال در شرایطی در جمع آبی ها باقی می‌ ماند که شروط سرمربی را برای ادامه همکاری بپذیرد. نام یعقوب کریمی نیز در این بین عنوان شده اما او بازیکن سپاهان است و عملا نمی‌ تواند در بین خروجی های استقلال باشد. البته کریمی دوست دارد در استقلال به بازی ادامه بدهد.

نکته جالب اینکه خروج طالب لو فرضیه بازگشت مهدی رحمتی به استقلال را تقویت می‌ کند. مظلومی در مرتبه قبلی حضور در استقلال هم طالب لو را در فهرست فروش گذاشته بود.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
جلسه مظلومی با کمیته نقل و انتقالات شروع شد

پرویز مظلومی، دقایقی پیش در جلسه با اعضای کمیته فنی استقلال شرکت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در این جلسه که در آن منصور پورحیدری، بهرام امیری و علی نظری جویباری حضور دارند قرار است در مورد لیست مورد نظر مظلومی بحث شود.

گفته می شود اعضای کمیته نقل و انتقالات با تمام نفرات مورد نظر موافق نیستند. حضور نقدی زاده رئیس کانون هواداران استقلال در این جلسه موضوع جالبی است.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
تمرینات استقلال از چهارشنبه آغاز می‌شود

بهرام امیری عضو کمیته نقل و انتقالات استقلال در جمع خبرنگاران اعلام کرد تمرینات استقلال از چهارشنبه آغاز می‌ شود.

به گزارش "ورزش سه"، امیری همچنین درباره فهرست مازاد آبی‌پوشان گفت: تا لیست ورودی ها مشخص نشده حرف زدن از لیست مازاد بی معنی است.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

لیست مازاد را تایید یا تکذیب نمی‌کنم

علی نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال اعلام کرد، تمام بازیکنان لیگ‌برتری در فهرست استقلال هستند.

به گزارش "ورزش سه"، جویباری در پایان جلسه با کادرفنی استقلال گفت: 13، 14 نفر در لیست استقلال هستند و برای جذب بازیکن اولویت بندی داریم.

وی درباره شرایط خسرو حیدری مدافع ملی‌پوش استقلال گفت: خسرو حیدری با ما قرارداد ندارد و یعقوب کریمی بازیکن سپاهان است. با خسرو باید مذاکره کنیم و ببینم می‌ خواهد بماند یا نه.

او درباره فهرست مازاد هم گفت: این اسامی ای که به عنوان فهرست مازاد اعلام شده را تایید یا تکذیب نمی‌ کنم.

به گفته نظری تمام بازیکنان لیگ‌برتری در لیست استقلال هستند.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68