بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هواداران استقلال تاپیک

تاپیک هواداران استقلال
نفت از استقلال به فیفا شکایت می‌‌کند

حضور علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم نفت‌تهران در باشگاه استقلال واکنش تند مدیران نفت را در پی داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، آل اسحاق مسوول کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت در این باره به خبرنگار ما گفت: دوستان باشگاه استقلال برای بار دوم به طور غیرقانونی با کارگزاران باشگاه نفت و افرادی که با ما قرارداد رسمی دارند، مذاکره کرده اند و اگر مدیرعامل باشگاه یا عوامل اجرایی اصلی استقلال این مذاکره را تکذیب نکنند، به طور قطع از استقلال به مراجع قضایی فدراسیون فوتبال ایران و البته فیفا شکایت خواهیم کرد.

نفتی ها در روزهای مذاکره علیرضا منصوریان با استقلال نیز از این باشگاه آبی‌پوش شکوه داشتند.
کم حجم ترين کتاب جهان منتشر شد!
افتخارات پرسپوليس
اين کتاب فقط جلد دارد.. خخخخخخخخخخخخخخ

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
بیرانوند: من به باشگاه استقلال نرفتم

علیرضا بیرانوند که ساعتی پیش خبر حضور از او در باشگاه استقلال داده اند با جدیت هر چه تمام تر به تکذیب این خبر می‌ پردازد.

به گزارش "ورزش سه"، بیرانوند که در ابتدای مصاحبه شماره بیمه تامین اجتماعی ای که دقیقا شرکتش در خیابانی قرار دارد که مقر باشگاه استقلال است از ما تقاضا می‌ کند برای اطمینان یافتن از این مساله که او فقط رفته بود تا کارش را در آن موسسه انجام دهد و قسم می‌ خورد که به جان بچه اش که نمی‌ دانسته باشگاه استقلال نیز در همان مکان قرار دارد، ناراحتی اش را بابت خبرها کذب منتشر شده ابراز کند.

این گلر ملی‌پوش در ادامه صحبت هایش می‌ گوید: به جان بچه ام اصلا پا به باشگاه استقلال نگذاشته ام. من نمی‌ دانم این حرف ها را از کجا درمی آورند، ضمنا من در تامین اجتماعی کاری داشتم و نمی‌ دانم خبر حضور من در باشگاه استقلال از کجا درآمد. هنوز هم متعجبم چرا این اتفاقات برای من افتاده. علی بیرانوند با باشگاه نفت قرارداد دارد من هیچ نمی‌ آیم در صورت داشتن قرارداد با باشگاه دیگری بروم و با یک باشگاه دیگر مذاکره کنم.

او در همین باره گفت: من روحم هم خبر نداشت که باشگاه استقلال در همان کوچه ای است که بیمه تامین اجتماعی قرار دارد. من اگر این موضوع را می‌ دانستم کار واجب خودم در تامین اجتماعی را فراموش می‌ کردم و اصلا پا به آن کوچه نمی‌ گذاشتم که چنین حواشی اتفاق بیافتد.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
ادینیو: مشکل دارم و احتمالا به ایران نمی‌آیم!

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرده است احتمال حضورش در ایران به خاطر مشکلات خانوادگی کم است!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، لوسیانو ادینیو مهاجم فصل گذشته باشگاه تراکتورسازی که به عنوان آقای گلی هم رسید، امسال مشتریان زیادی دارد. علاوه بر تراکتورسازی که به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن است، باشگاه‌های دیگر از جمله استقلال هم خواهان به خدمت گرفتن ادینیو شده‌اند. با این حال این مهاجم اعلام کرده است که احتمال حضورش در لیگ ایران کم است!

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص گفت: ادینیو سال گذشته نتوانست به صورت کامل کنار خانواده‌اش باشد. او امسال مشکل خانوادگی دارد و به ما اعلام کرده اگر این مشکل را حل کند، به ایران خواهد آمد.

وی تاکید کرد: ما قبل از رفتن سر مبلغ قرارداد با ادینیو به توافق رسیدیم و با او از این نظر تمام کردیم. من از پیشنهاد استقلال به او خبر ندارم ولی امیدواریم این بازیکن بتواند خانواده‌اش را به ایران بیاورد.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
رضائیان: پیشنهاد استقلال به من درست است

رامین رضائیان هافبک راست ملی‌پوش راه‌آهن اعلام کرد مذاکراتش با پرسپولیس هنوز به جای خاصی نرسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، رضائیان که امروز با پرسپولیسی ها جلسه داشت، در پایان جلسه گفت: با آقای طاهری صحبت هایی داشتیم، هر دو طرف شرایط مان را گفتیم، صحبت هایمان خوب پیش رفت، البته هنوز به نتیجه ای نرسیدیم، به هرحال من هم در مدت زمان باقی مانده سعی می کنم به پیشنهادات دیگر فکر کنم، با باشگاه پرسپولیس هم مانند دیگر باشگاه ها صحبت می کنم تا بهترین انتخاب را انجام دهم و جزء این چیزی نمی توانم بگویم.

وی در رابطه با پیشنهاد باشگاه استقلال گفت: بله پیشنهاد استقلال هم صحت دارد و همانطور که گفتم با همه باشگاه هایی که من را می خواهند صحبت خواهم کرد. البته همانطور که گفتم با آقایان طاهری، عبدی و قنبرپور صحبت های خوبی داشتیم و قرار شد در دو روز آینده هر دو طرف به نتیجه برسیم.

او در رابطه با اینکه با باشگاه استقلال هم صحبت می کند یا نه گفت: همانطور که گفتم ما با همه باشگاه هایی که من را بخواهند صحبت می کنم، البته نه خودم بلکه مدیربرنامه های من این کار را انجام می دهد.

رضاییان در رابطه با تیتر یکی از روزنامه ها مبنی بر علاقه مندی خوب با تیم پرسپولیس گفت: من هیچ موقع حرفی مبنی بر اینکه پرسپولیس، رویای من بود نگفتم و کاملا آن را تکذیب می کنم.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
مظلومی درباره جدایی امید ابراهیمی گفت: من خودم با امید ابراهیمی صحبت کرده ام، او جوان است و آینده خوبی دارد. او مشهد بود و از او خواستم دو رکعت نماز هم برای ما بخواند. من خودم هم شروع به تماس گرفتن با بازیکنان کرده ام. بازیکن تیم ماست و باید بماند اما اگر بخواهد جای دیگری برود، آن یک داستان دیگری است.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
عنایتی: اگر نخواهند، می‌روم

کاپیتان آبی پوشان پایتخت درباره‌ی ادامه فعالیتش در استقلال، گفت‌: ا‌گر یک درصد من را نخواهند در استقلال نمی‌مانم، چرا که هیچ گاه دوست نداشتم به زور در جایی حضور داشته باشم.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
رد شایعه استقلالی شدن بیرانوند

علیرضا بیرانوند گلر فصل گذشته نفت‌تهران که البته هنوز نیز با این تیم قرارداد دارد، تبدیل به بمب خبری رسانه ها به خصوص در یکی، دو روز اخیر شده است.

او بار دیگر ساعاتی پیش خبر ساز شد، به زعم بیرانوند او تنها به دفتر یک شرکت بیمه رفته بود تا یکی از دوستان صمیمی اش را که رئیس آن شرکت است ببینند، چند دقیقه بعدش متوجه می‌ شود که رسانه ها خبر از حضور او در باشگاه استقلال را داده اند.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
دوست دارم در استقلال بمانم
فخرالدینی:هیچ‌مشکلی برای کار با مظلومی ندارم

مدافع استقلال ادعا می‌ کند که هیچ مشکلی با پرویز مظلومی ندارد و می‌ تواند با او برای فصل بعد کار کند.

میلاد فخرالدینی در این باره به ما می‌‌گوید: اصلا چنین چیزی درست نیست که من نخواهم با پرویز مظلومی کار کنم. ایشان الان سرمربی استقلال است و من هم مشکلی در مورد کار با او ندارم.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌ تواند با مظلومی نتیجه بگیرد یا نه هم گفت: چرا نمی‌ تواند؟ به هر حال پرویز مظلومی سابقه حضور در استقلال را دارد و اگر ابزار برایش فراهم شود، می‌ تواند نتیجه لازم را بگیرد.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
نکونام: خانوادگی، بد استقلالی هستیم

جواد نکونام بار دیگر شاه ماهی نقل و انتقالات لقب گرفته و شاید در این فصل بار دیگر پیراهن آبی استقلال را بر تن کند. او در گفتگویی با ایران ورزشی درباره اتفاقات اخیر صحبت کرده که در ادامه می خوانید.

کاپیتان سابق تیم ملی درباره علایق قلبی اش به استقلال گفته: همه می‌دانند که من استقلالی‌ام. نه من بلکه تمام خانواده‌ام. ما از گذشته استقلالی بودیم. یعنی همه اعضای خانواده‌مان طرفدار استقلال بوده‌اند.

او در ادامه به ذکر خاطره ای می پردازد تا اینگونه ارادت خود را به استقلال نشان دهد: هیچ وقت ریشه‌های استقلالی‌ام را مخفی نکرده‌ام. من از بچگی عاشق استقلال بودم. یادم نمی‌رود که در ورزشگاه شیرودی به خاطر طرفداری از استقلال کتک می‌خوردم. به قول بعضی‌ها ما بداستقلالی هستیم.

نکونام درباره اینکه در این فصل با استقلال قرارداد خواهد بست یا خیر نیز اینطور توضیح می دهد: من هنوز با اوساسونا قرارداد دارم و می‌توانم در اسپانیا به فوتبال ادامه دهم اما ممکن است تصمیم دیگری بگیرم. تصمیمی که بیش از همه پدرم را خوشحال می‌کند. البته همه اینها در صورتی است که پیشنهادی مطرح شود و جلسه‌ای برگزار شود. به هر حال مثل همیشه باشم یا نباشم، برای استقلال، هواداران و پرویز مظلومی آرزوی موفقیت می‌کنم.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68
شرط استقلالی ماندن طالب لو
گلر فصل گذشته استقلال فقط در شرایطی می‌تواند در این تیم بماند که اختلافاتش را با مهدی رحمتی کنار بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، وحید طالب لو در نیم فصل دوم فصل گذشته به استقلال آمد اما حالا با توجه به ورود احتمالی مهدی رحمتی به این تیم شرایط مبهمی دارد. وحید طالب لو دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارد اما هنوز معلوم نیست که آیا می‌ تواند به فعالیتش در استقلال ادامه بدهد یا نه. او یک اختلاف قدیمی با مهدی رحمتی دارد و حالا در آستانه خروج از لیست استقلال قرار گرفته است.

گفته می‌ شود طبق تصمیم پرویز مظلومی فقط در شرایطی طالب لو می‌ تواند در استقلال بماند که اختلافش را با مهدی رحمتی کنار بگذارد و با او آشتی کند.
افتخارات پرسپوليس

Highslide JS
پاسخ

سپاس شده توسط ghasem68