بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک ایرانسل های مسابقه کد

تاپیک کد مسابقه های ایرانسل
بيا خدايي كلاس نبود زا به راهمون كردن ناهار كوفتمون شد.. بابا اين استاده مياد همش حرف ميزنه نميشه سر و تهشو به هم وصل كرد و يه جزوه نوشت اصن جزوه نميگه فقط توضيح ميده ميگه شما نكته برداري كنيد سخته خوب... قاطي پاتي ميشه... دخترم كه تو كلاسمون نيست همه زنِ شوهري ان سلامشون ميكني اينگار خيانت كردن به شوهرشون ج نميدن اصن Biggrin.gif كه بخوايم جزوه بگيريم بنويسيم..

كلّاً بين 3 تا زنِ شوهر دار گير كرديم چند تاي ديگه پسرن كه اونا بد تر از منن جزوه نمي نويسن... حالا نميدونيم از كي بگيريم بنويسيم... Biggrin.gif گریه گریه
\

سپاس شده توسط بی بی ، MamaliReza7
آقا راستي من كارت بانكي ندارم حقيقتش Confused عابر بانك Confused چيكار كنم واسه گرفتنش مسخره نكنيد نگرفتم تا حالا خو Biggrin.gif فُش ميدم حواستون باشه Biggrin.gif راهنمايي كنيد بينم چطور بايد بگيرم حساب بايد از قبل داشته باشم چكار كنم....؟ ادمين راهنمايي كن واسه عضو ويژه بشم نيازمند كارت بانكي ام.. يه بار كه پرداخت كردم يه كاري كن دفعه بعد با كارت خودم بيام خدمتت Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط parava ، کوروش هخامنش ، MOJTABA ، بی بی ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راستي من كارت بانكي ندارم حقيقتش  Confused  عابر بانك Confused   چيكار كنم واسه گرفتنش مسخره نكنيد نگرفتم تا حالا خو  Biggrin.gif  فُش ميدم حواستون باشه  Biggrin.gif  راهنمايي كنيد بينم چطور بايد بگيرم حساب بايد از قبل داشته باشم چكار كنم....؟ ادمين راهنمايي كن واسه عضو ويژه بشم نيازمند كارت بانكي ام.. يه بار كه پرداخت كردم  يه كاري كن دفعه بعد با كارت خودم بيام خدمتت Biggrin.gif

ایسگامونو گرفتی اداش؟ Biggrin.gif
برو بانک بوگو میخوام حساب باز کنم میگه دفترچه ای یا کارتی توهم میگی کارتی البته حساب قرض الحسنه دیگه هرکی باز میکنه قرض الحسنه اس
بعد یه مبلغی واسه باز کردنش میدی جدیدا زرنگ شدن میگن 100تومن یا 50تومن بده واسه باز کردن  Undecided.gif
توهم بپرس بگو الان کارتمو آنی صادر میکنید یا نه اگه گفت آره 50تومنم بود بده ایراد نداره 
تا رفتی بیرون همه رو بکش بیرون  Biggrin.gif
من سپه باز کردم میگفت 100ت بده چونه زدم قبول نمیکرد رفتم یه شبعه دیگه اش زنه راه اومد 50 ریختم حسابو باز کردم کارتو که داد رفتم از عابر خود شعبه همه رو خالی کردم یاد بگیر Biggrin.gif Tongue.gif

سپاس شده توسط 0212 ، MOJTABA ، arefu ، MamaliReza7
برا حساب سربازی سپه باز کردی یاد خودم افتادم  Biggrin.gif Tongue.gif اینا رو که تعریف میکنی خاطراتم زنده میشه  Biggrin.gif  Biggrin.gif Wink.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، 0212 ، بی بی ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:47 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا حساب سربازی سپه باز کردی یاد خودم افتادم  Biggrin.gif Tongue.gif اینا رو که تعریف میکنی خاطراتم زنده میشه  Biggrin.gif  Biggrin.gif Wink.gif

درود
داداش انصارم باز کردم واسه سپاه  Biggrin.gif Tongue.gif
البته چند ماه پیش نه الان

سپاس شده توسط 0212 ، MOJTABA ، بی بی ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:40 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بانک بوگو میخوام حساب باز کنم میگی دفترچه ای یا کارتی توهم میگی کارتی البته حساب قرض الحسنه دیگه هرکی باز میکنه قرض الحسنه اس
بعد یه مبلغی واسه باز کردنش میدی جدیدا زرنگ شدن میگن 100تومن یا 50تومن بده واسه باز کردن  Undecided.gif
توهم بپرس بگو الان کارتمو آنی صادر میکنید یا نه اگه گفت آره 50تومنم بود بده ایراد نداره 
من سپه باز کردم میگفت 100ت بده چونه زدم قبول نمیکرد رفتم یه شبعه دیگه اش زنه راه اومد 50 ریختم حسابو باز کردم کارتو که داد رفتم از عابر خود شعبه همه رو خالی کردم یاد بگیر Biggrin.gif Tongue.gif

من نمي دونم ايستگاه چيه كه بگيرم وقتي انجام ندادم چرا دروغ بگم Biggrin.gif خوب پس ميرم بانك ميگم ميخوام حساب قرض الحسنه كارتي باز كنم اونم يه فرم ميده ميگه پر كن يه مبلغي هم بايد بريزم حساب آره؟‌تموم؟ كارت كي گيرم مياد؟؟
\

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، MamaliReza7
شارژ نیس؟؟؟

سپاس شده توسط 0212 ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:49 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:47 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
داداش انصارم باز کردم واسه سپاه  Biggrin.gif Tongue.gif
البته چند ماه پیش نه الان
درود داداش هخا Tongue.gif
من ارتش بودم سپاه میخواست 5ماه بعدش باز کردم Biggrin.gif
تو که نمیدونی کجا میافتی کد مازادی باید صبر کنی  Biggrin.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، 0212 ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:49 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:40 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بانک بوگو میخوام حساب باز کنم میگی دفترچه ای یا کارتی توهم میگی کارتی البته حساب قرض الحسنه دیگه هرکی باز میکنه قرض الحسنه اس

من نمي دونم ايستگاه چيه كه بگيرم وقتي انجام ندادم چرا دروغ بگم  Biggrin.gif خوب پس ميرم بانك ميگم ميخوام حساب قرض الحسنه  كارتي باز كنم اونم يه فرم ميده ميگه پر كن يه مبلغي هم بايد بريزم حساب آره؟‌تموم؟ كارت كي گيرم مياد؟؟

ایستگاه گرفتن = دست انداختن = اسکل کردن  Biggrin.gif
یه فیش پر میکنی + کپی کارت ملی + کپی شناسنامه + پول به مقدار لازم 
بعدشم از اونی که مسئول حساب باز کردنه بپرس که صدور کارتت آنی هست یا نه
معمولا این بانک هایی که میگم آنی میزنن مثل انصار پارسیان سپه........اما ملی و ملت فک کنم 1هفته طول بکشه ولی باز بپرس 
بعضی شعبه ها زود میزنن بعضی نه 

سپاس شده توسط 0212 ، بی بی ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نیس؟؟؟

دلی جوابش بده Biggrin.gif Exclamation.gif

سپاس شده توسط 0212 ، بی بی ، MamaliReza7