بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک ایرانسل های مسابقه کد

تاپیک کد مسابقه های ایرانسل
(21-11-2014، 02:51 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:49 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:47 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا حساب سربازی سپه باز کردی یاد خودم افتادم  Biggrin.gif Tongue.gif اینا رو که تعریف میکنی خاطراتم زنده میشه    Biggrin.gif Wink.gif

درود
داداش انصارم باز کردم واسه سپاه   Tongue.gif
البته چند ماه پیش نه الان
درود داداش هخا Tongue.gif
من ارتش بودم سپاه میخواست 5ماه بعدش باز کردم Biggrin.gif
تو که نمیدونی کجا میافتی کد مازادی باید صبر کنی  Biggrin.gif
کد مازادم؟از کجا معلومه؟من پذیرش گرفتم حاجی دو جاهم گرفتم احتمالا همونجاها که گرفتم بیافتم  Angel.gif

سپاس شده توسط arefu ، 0212
(21-11-2014، 02:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:51 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:49 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:47 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا حساب سربازی سپه باز کردی یاد خودم افتادم  Biggrin.gif Tongue.gif اینا رو که تعریف میکنی خاطراتم زنده میشه    Biggrin.gif Wink.gif

درود
من ارتش بودم سپاه میخواست 5ماه بعدش باز کردم Biggrin.gif
تو که نمیدونی کجا میافتی کد مازادی باید صبر کنی  Biggrin.gif
کد مازادم؟از کجا معلومه؟من پذیرش گرفتم حاجی دو جاهم گرفتم احتمالا همونجاها که گرفتم بیافتم  Angel.gif

آهان پس پذیرشی هستی ایول خوبه ما رو تقسیم کردن توی میدون سپاه انداختن ارتش تهران
خوش میگذره سربازی مخصوصا که ستوان میشی   Cool.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، 0212
(21-11-2014، 02:53 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:49 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:40 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایسگامونو گرفتی اداش؟ Biggrin.gif
برو بانک بوگو میخوام حساب باز کنم میگی دفترچه ای یا کارتی توهم میگی کارتی البته حساب قرض الحسنه دیگه هرکی باز میکنه قرض الحسنه اس
بعد یه مبلغی واسه باز کردنش میدی جدیدا زرنگ شدن میگن 100تومن یا 50تومن بده واسه باز کردن  Undecided.gif
توهم بپرس بگو الان کارتمو آنی صادر میکنید یا نه اگه گفت آره 50تومنم بود بده ایراد نداره 
تا رفتی بیرون همه رو بکش بیرون  Biggrin.gif
من سپه باز کردم میگفت 100ت بده چونه زدم قبول نمیکرد رفتم یه شبعه دیگه اش زنه راه اومد 50 ریختم حسابو باز کردم کارتو که داد رفتم از عابر خود شعبه همه رو خالی کردم یاد بگیر Biggrin.gif Tongue.gif

من نمي دونم ايستگاه چيه كه بگيرم وقتي انجام ندادم چرا دروغ بگم  Biggrin.gif خوب پس ميرم بانك ميگم ميخوام حساب قرض الحسنه  كارتي باز كنم اونم يه فرم ميده ميگه پر كن يه مبلغي هم بايد بريزم حساب آره؟‌تموم؟ كارت كي گيرم مياد؟؟

ایستگاه گرفتن = دست انداختن = اسکل کردن  Biggrin.gif
یه فیش پر میکنی + کپی کارت ملی + کپی شناسنامه + پول به مقدار لازم 
بعدشم از اونی که مسئول حساب باز کردنه بپرس که صدور کارتت آنی هست یا نه
معمولا این بانک هایی که میگم آنی میزنن مثل انصار پارسیان سپه........اما ملی و ملت فک کنم 1هفته طول بکشه ولی باز بپرس 
بعضی شعبه ها زود میزنن بعضی نه 

Biggrin.gif همين 4 تا فقط؟ چند تا كپي ميخواد؟ ميخوام حساب بانك ملي باز كنم... Biggrin.gif رفتم گفت يه چيز ديگه ميخواد ميام اينجا رو به خاك و خون ميكشم راسشو بگو Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط کوروش هخامنش
(21-11-2014، 02:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نیس؟؟؟

شارژو گرفتن تموم شد رفت زنگ بزن آقا پشتيباني اين مسابقات سوال كن چرا از ما مي پرسي مگه ما با سلام به ام تي ان ايرانسل خوش آمديد ايم ك بگيم ... Biggrin.gif مام اينجا استفاده گريم اگه باشه ايرانسل مي دونه Biggrin.gif
\

سپاس شده توسط MamaliReza7
خدایا یا پولی به ما بده یه شارژیم به اسما
البته اگه شارژم به ما بدی بازم دمت گرم Angel.gif
..............................................
تنهایی با ارزشه چون خالی از انسان های بی ارزشه
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط 0212 ، کوروش هخامنش ، MamaliReza7
(21-11-2014، 02:58 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
من ارتش بودم سپاه میخواست 5ماه بعدش باز کردم 
تو که نمیدونی کجا میافتی کد مازادی باید صبر کنی 
کد مازادم؟از کجا معلومه؟من پذیرش گرفتم حاجی دو جاهم گرفتم احتمالا همونجاها که گرفتم بیافتم 

آهان پس پذیرشی هستی ایول خوبه ما رو تقسیم کردن توی میدون سپاه انداختن ارتش تهران
خوش میگذره سربازی مخصوصا که ستوان میشی   Cool.gif

آره اگه خدا بخواد و پذیرش بشم  Angel.gif الان سربازی یا تموم شده؟نه بابا ستوان تو ارتش میشه تو سپاه از این بلوتوث و آجر میدن اونم رو بازو نه دوش  Biggrin.gif تازه درجه اش فک کنم کمترشده قبلا لیسانس تو سپاه یه ستاره رو دوش میدادن الان همون بازو شده انگار

سپاس شده توسط arefu ، MamaliReza7 ، 0212
(21-11-2014، 03:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:53 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:49 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:40 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بانک بوگو میخوام حساب باز کنم میگی دفترچه ای یا کارتی توهم میگی کارتی البته حساب قرض الحسنه دیگه هرکی باز میکنه قرض الحسنه اس
بعد یه مبلغی واسه باز کردنش میدی جدیدا زرنگ شدن میگن 100تومن یا 50تومن بده واسه باز کردن  Undecided.gif
توهم بپرس بگو الان کارتمو آنی صادر میکنید یا نه اگه گفت آره 50تومنم بود بده ایراد نداره 
تا رفتی بیرون همه رو بکش بیرون  Biggrin.gif
من سپه باز کردم میگفت 100ت بده چونه زدم قبول نمیکرد رفتم یه شبعه دیگه اش زنه راه اومد 50 ریختم حسابو باز کردم کارتو که داد رفتم از عابر خود شعبه همه رو خالی کردم یاد بگیر

من نمي دونم ايستگاه چيه كه بگيرم وقتي انجام ندادم چرا دروغ بگم  Biggrin.gif خوب پس ميرم بانك ميگم ميخوام حساب قرض الحسنه  كارتي باز كنم اونم يه فرم ميده ميگه پر كن يه مبلغي هم بايد بريزم حساب آره؟‌تموم؟ كارت كي گيرم مياد؟؟

ایستگاه گرفتن = دست انداختن = اسکل کردن  Biggrin.gif
معمولا این بانک هایی که میگم آنی میزنن مثل انصار پارسیان سپه........اما ملی و ملت فک کنم 1هفته طول بکشه ولی باز بپرس 

همين 4 تا فقط؟ چند تا كپي ميخواد؟ ميخوام حساب بانك ملي باز كنم...   رفتم گفت يه چيز ديگه ميخواد ميام اينجا رو به خاك و خون ميكشم راسشو بگو Biggrin.gif
خودکارم ببر  Biggrin.gif  یه حسابه دیگه اصل کارت ملی و شناسنامه هم ببر شاید بگه اصلشونم بده نگاه کنم   Tongue.gif  تبعه نباشی یوقت افغانی  Biggrin.gif

سپاس شده توسط مسعود ده نمکی ، MamaliReza7 ، 0212
عمو زنجیر باف.. ....زنجیر منو بافتی.. .....پشت کوه انداختی.....
یه توپ دارم قلقلیه سرخ سفید ابیه میزنم زمین هوا میره نمیدونم تا کجا میره
بااااااااز ای الله ی ناز میکنم دست یاری به سویت دراز
من یه پرندم ارزو دارم تو یارم باشی
پیرهن صورتی دل من بردی خوردی غممم پیشم نموندی
ای ایران ای مرز پر گهر
من شارژ میخوااااااااااااااااام

سپاس شده توسط بی بی ، MamaliReza7 ، 0212
داداش خواهرای گلم : دوستون دارم همتون خیلی ماهین روز جمعه ی خوبی داشته باشین
آدمین- مجتبی-0212-باران - اسما- کوروش جونم -مسعود- محمد-رسول-شهاب کرد -sky و...
عاشق همتونم  Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، مسعود ده نمکی ، بی بی ، MamaliReza7 ، MOJTABA ، 0212 ، KORD
(21-11-2014، 03:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:53 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 02:40 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد یه مبلغی واسه باز کردنش میدی جدیدا زرنگ شدن میگن 100تومن یا 50تومن بده واسه باز کردن Undecided.gif
تا رفتی بیرون همه رو بکش بیرون Biggrin.gif
من سپه باز کردم میگفت 100ت بده چونه زدم قبول نمیکرد رفتم یه شبعه دیگه اش زنه راه اومد 50 ریختم حسابو باز کردم کارتو که داد رفتم از عابر خود شعبه همه رو خالی کردم یاد بگیر Biggrin.gif Tongue.gif

من نمي دونم ايستگاه چيه كه بگيرم وقتي انجام ندادم چرا دروغ بگم Biggrin.gif خوب پس ميرم بانك ميگم ميخوام حساب قرض الحسنه كارتي باز كنم اونم يه فرم ميده ميگه پر كن يه مبلغي هم بايد بريزم حساب آره؟‌تموم؟ كارت كي گيرم مياد؟؟

ایستگاه گرفتن = دست انداختن = اسکل کردن Biggrin.gif

Biggrin.gif همين 4 تا فقط؟ چند تا كپي ميخواد؟ ميخوام حساب بانك ملي باز كنم... Biggrin.gif رفتم گفت يه چيز ديگه ميخواد ميام اينجا رو به خاك و خون ميكشم راسشو بگو Biggrin.gif
آره کارت ملی و شناسنامه رو با خودت ببر..من خودم سال گذشته کارت بانک ملی گرفتم.همون موقع هم کارت رو میدن
Cool.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، بی بی ، MamaliReza7 ، 0212