بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول گفتگو تاپیک شارژ تومانی درباره 100هزار همراه

تاپیک گفتگو درباره شارژ 100هزار تومانی همراه اول
امیر خب این نظر تو ایشالله بهت بده شارژ Shy.gif گرفتی اعلام کن دوشنبه منتظريم Angel.gif من که خاموش کردم اصلا نه روشن میکنم دیگه نه شارژش نظرم اینه Biggrin.gif سنگ بزرگ نشانه و علامت نزدنه .... Exclamation

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، man ، پرسپولیس کبیر
دوستان خواهشا جواب بدید

باید به چند سوال جواب بدیم Huh.gif
چقد شارژ میخواد Huh.gif
بعدش باید لغو کنم یا نه Huh.gif
به همه میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط man
(18-07-2015، 03:54 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهتر است کف های خطوط را پر کنید....من الآن در همه ی خط هام دو تومن ریختم....محکم کاری خوبه

و راضی ام تو این دو روز هم برام خبر بفرسته....آخرش اینه که 10 تومنم میپره....ولی ارزششو داره

هنگام اهدای هدیه هم 90 درصد باید شارژ داشته باشین....چون نده به احتمال زیاد اگه شارژ نداشته باشین...

شما با سیمکارت دایمی هم زدی؟ب نظرتون ب دایمی هم میده؟
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(18-07-2015، 04:23 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهشا جواب بدید

باید به چند سوال جواب بدیم Huh.gif
چقد شارژ میخواد Huh.gif
بعدش باید لغو کنم یا نه  Huh.gif
به همه میده

ده سوال جواب بده
شارژ نميگيره برای سوال جوابا ولی اس تبلیغاتی فرستاده شارژ خورده بعدش، البته تا اون موقع که من فرستادم اینطور بود دریافت پیام تبلیغاتی باید روشن باشه
فعلا کسی لغو نکرده
همه شرکت کردن معلوم نیست

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط Sajad_N ، عاشق ایران ، پرسپولیس کبیر
(18-07-2015، 03:23 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 03:14 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 03:12 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 02:56 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا با سیم صفر کسی تست کرده؟

من با 3تا خط و برنده شدم

ینی 300 تمن Tongue
النا 50 تمنش بده به من که همراه اول دلمو بدجور شکنده گریه گریه گریه گریه

100تمن واسه منع
نمیده ک بچها میگن

دیگه خط نداری؟
با خطای دیگم چون امروز پیام تبلیغاتی فعال کردم سوال نمیفرستع فقز میگه عضو شدی و چطور لغو میشه
کسی پیشنهادی برا این مشکلنداره؟
خدایا شکرت
پاسخ

ایشالا بهتون نده Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
چون من نتونستم بگیرم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، man
چجوری شرکت کنم
شارژ ۱۰۰۰ ایرانسل
ارسال 1514443090 به 737462
پاسخ

(18-07-2015، 04:37 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 03:54 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهتر است کف های خطوط را پر کنید....من الآن در همه ی خط هام دو تومن ریختم....محکم کاری خوبه

و راضی ام تو این دو روز هم برام خبر بفرسته....آخرش اینه که 10 تومنم میپره....ولی ارزششو داره

هنگام اهدای هدیه هم 90 درصد باید شارژ داشته باشین....چون نده به احتمال زیاد اگه شارژ نداشته باشین...

شما با سیمکارت دایمی هم زدی؟ب نظرتون ب دایمی هم میده؟

نه دوست عزیز..من فقط با اعتباری زدم..تمام  خط هام اعتباری است دوست عزیز

به دائمی فکر نکنم بده....
پاسخ

سپاس شده توسط man
(18-07-2015، 04:14 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر خب این نظر تو ایشالله بهت بده شارژ Shy.gif گرفتی اعلام کن دوشنبه منتظريم Angel.gif من که خاموش کردم اصلا نه روشن میکنم دیگه نه شارژش نظرم اینه  Biggrin.gif سنگ بزرگ نشانه و علامت نزدنه .... Exclamation

حتما Wink.gif :..امیدوارم به تمام برندگان بده شارژ هارو...
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، man
چون قراره شارژ بفرسته...به دائمی خیلی بعیده بده
پاسخ

سپاس شده توسط man