بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول گفتگو تاپیک شارژ تومانی درباره 100هزار همراه

تاپیک گفتگو درباره شارژ 100هزار تومانی همراه اول
(19-07-2015، 01:53 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تست کنید..ببینید هنوز فعاله

من خط جدید ندارم دیگه تست کنم...همه را زدم...

تازه تست کردم اونم با با سیم با شارژ فعاله ده تا سوال را پاسخ دادم اما از شارژم کم نشد
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران ، man
من برام سوال نداد بعد لغوش کردم..الان دوباره بزنم سوال میده ایا؟؟؟؟یا باید یه عدد الکی بزنم..یا اصلا نمیشه شرکت کرد؟؟
Cool.gif
پاسخ

سوال بايد بده....شما يه عدد را شانسي بزني بايد شانست بگيره و درست باشه و  گرنه ديگه تمومه....لغو هم بكني يك بار ديگه عضو بشي ديگه حرف از شارژ نميزنه....
پاسخ

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم ، sky
(19-07-2015، 06:03 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال بايد بده....شما يه عدد را شانسي بزني بايد شانست بگيره و درست باشه و گرنه ديگه تمومه....لغو هم بكني يك بار ديگه عضو بشي ديگه حرف از شارژ نميزنه....

مرسی.از پاسختون..همون اول که عضو شدم هم حرفی از شارژ نزد.. لغوش کردم الان شرکت کنم میشه سوال اولی رو الکی جواب داد یا نه ؟؟چون یک بار لغو کردم میگم شاید نشه..
Cool.gif
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(19-07-2015، 06:08 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-07-2015، 06:03 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال بايد بده....شما يه عدد را شانسي بزني بايد شانست بگيره و درست باشه و  گرنه ديگه تمومه....لغو هم بكني يك بار ديگه عضو بشي ديگه حرف از شارژ نميزنه....

مرسی.از پاسختون..همون اول که عضو شدم هم حرفی از شارژ نزد.. لغوش کردم الان شرکت کنم میشه سوال اولی رو الکی جواب داد یا نه ؟؟چون یک بار لغو کردم میگم شاید نشه..

خواهش میکنم

خب فکر نکنم بشه کاری کرد....چون دیگه حرفی از شارژ نمیزنه...پس ولش کن....اگه میتونی با خط های جدید تست بکن....یعنی 5 را بفرست 
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
من که به شخصه فردا اگه شارژ را فرستاد...میرم چندین خط جدید دیگه میگیرم....الآن باید مطمئن بشیم....
پاسخ

سپاس شده توسط sky
(19-07-2015، 07:07 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-07-2015، 06:08 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-07-2015، 06:03 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال بايد بده....شما يه عدد را شانسي بزني بايد شانست بگيره و درست باشه و گرنه ديگه تمومه....لغو هم بكني يك بار ديگه عضو بشي ديگه حرف از شارژ نميزنه....

خواهش میکنم

خب فکر نکنم بشه کاری کرد....چون دیگه حرفی از شارژ نمیزنه...پس ولش کن....اگه میتونی با خط های جدید تست بکن....یعنی 5 را بفرست
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
من که به شخصه فردا اگه شارژ را فرستاد...میرم چندین خط جدید دیگه میگیرم....الآن باید مطمئن بشیم....

دیگه خط جدید ندارم...همون اول سه تا از خط هام که اشتباه جواب دادم .اره خوبه اگه بده.ممنونم
Cool.gif
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
دوستان نظرتون چیه توی خط ها یکی دو تومن شارژ بذاریم ؟!
یه موقع به خاطر شارژ بهونه نیاره نده
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(19-07-2015، 09:23 PM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون چیه توی خط ها یکی دو تومن شارژ بذاریم ؟!
یه موقع به خاطر شارژ بهونه نیاره نده

درود دوست عزیز

بله حتما...من هم امروز کف خط ها را تمام  پر کردم...دیگه چیزی نگه میخواد بفرسته شارژ هامون رو....
پاسخ

سپاس شده توسط yasna88
امروز دوشنبست!
شارژاتون چی شد؟
به نظرمن درون شبکه میده و مدت زمان خاصی باید استفاده کرد
شیرینیش به منم بدین.واسه دوتا خطم بدشانسی آوردم
خدایا شکرت
پاسخ

الآن که نمیفرسته...فردا صبح یا ظهر میفرسته....12 به بعد ظهر احتمال زیاد....باید ببینیم چی میشه....
پاسخ

سپاس شده توسط sky ، man