بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شخصیت با انگشتان تست شناسی

تست شخصیت شناسی با انگشتان
[عکس: 25_15انگشت.jpg]

من خودم 1 رو انتخاب کردم  Biggrin.gif

انگشتان

با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید. آیا تا به حال به طور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید.

با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید.

انگشت شماره ۱

این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب می کنند، اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولاً از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

انگشت شماره ۲

این انگشت نماد کار است و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری می دهند انسان های کاری هستند و به طور کلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در کارها دارند.

انگشت شماره ۳

این انگشت میزان اهمیت به خود فرد را نشان می دهد، افرادی که این انگشت را انتخاب می کنند، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند.

انگشت شماره ۴

این انگشت نماد محبت و عشق است و کسانی که این انگشت را انتخاب می کنند، انسان های احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال کردن دیگران هستند.

انگشت شماره ۵

این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و کسانی که به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند که به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترک و به طور کلی روابط بین افراد اهمیت می دهند.
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، ARAD
من خداییش همیشه عاشق انگشت چهارمی بودم Shy.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
Shy.gif سلام.منم انگشت شماره4همیشه دوست داشتم
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
این حرف دوستمون خیلی قشنگ بود
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
(25-12-2015، 12:59 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خداییش همیشه عاشق انگشت چهارمی بودم  Shy.gif

حرفتون قشنگ بود
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
البته دوستان من بدونی ک متن رو بخونم قبلش همینطور ب تصویر نگاه کردم و گفتم درحال حاضر 1 رو میخام! :) ک معلومه الان پول و ثروت رو زیاد دوست دارم ولی بهش نمیرسم! :)
پاسخ

پاییز جون اشتباه میکنی انگشت ۴ عشقه. اون اشاره ک شما میگی انگشت ۲ هستش.
ماشالله همه عاشقن.
منم ۴ خخخخخخخ
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
هر کی انگشت ۵ رو انتخاب کرد اهل زندگیه بهش اعتبار میدم Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
من 5 رو انتخاب میکنم ولی عاشق انگشت چهارمم . اعتبار من فراموش نشه السانا
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، payiiz
(25-12-2015، 01:22 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2015، 12:59 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خداییش همیشه عاشق انگشت چهارمی بودم  Shy.gif

حرفتون قشنگ بود

مرسی میخوای تا بازم ازاین حرفا بزنم عزیزجون Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz