بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تنظیمات گوشی

تنظیمات گوشی
از دوستانم کسی اگه میدونه در قسمت تنظیمات گوشی بجای  cellular چی هست بگه چون cellular برای گوشی من نداشت. البته فکنم همون قسمت مصرف داده باشه
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
سلام متوجه منظورتون نشدم بیشتر توضیح بدید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، ...reyhane
سلام لطفا مدل و برند گوشبتون رو و همچنین سوالتون رو واضحتر بپرسید ممنون
پاسخ

خط رو عوض کردم اینترنتش وصل نمیشد بعد تنظیمات دستی نوشته بود *555*4*4*1#  که نام باید mtnirancell .. باشه ک همین نام هست و مرحله بعد نوشته بود از  settings<cellular<cellular Data Networks  و APN را mtnirancell بگذارید LTE یا 3G و C. D. را روشن کنید.  گزینه cellular نداشت.. البته 3G هم ک نشون میداد حالا مهم نیست چون بسته نت هم تموم شد
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
(13-03-2016، 01:24 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خط رو عوض کردم اینترنتش وصل نمیشد بعد تنظیمات دستی نوشته بود *555*4*4*1#  که نام باید mtnirancell .. باشه ک همین نام هست و مرحله بعد نوشته بود از  settings<cellular<cellular Data Networks  و APN را mtnirancell بگذارید LTE یا 3G و C. D. را روشن کنید.  گزینه cellular نداشت.. البته 3G هم ک نشون میداد حالا مهم نیست چون بسته نت هم تموم شد

لطفا برند گوشیتون رو هم بگید چون این تنظیمات در گوشی های مختلف متفاوته
پاسخ

مدل گوشی ک زیاد مهم نیست چون موبایل فروشیا واردن ولی یبار یادم نداد چکار کرد که درست شد حالا باید دوباره ببرم اگه وخ بشه Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane
خب موبایل فروشی که ببرین دیگه خودش مدل گوشی رو میبینه نمیاد که ازتون سوال بپرسه مدلش چی هس!
تنظیمات اینترنت در گوشی های مختلف متفاوته..مثلا یک گوشی یک گزینه داره یکی دیگه اون گزسنه رو به شکل دیگه ای داره
پاسخ

سپاس شده توسط admin
استیو کجا رفتی شما بلد نیستی عجب مخترع اپلی بودی Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
تنها چیزی که تو تنظیمات ایرانسل مهمه mtnirancell هست تو فیلد های نام و نام نقطه دسترسی وارد کنید ارتباط برقرار میشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane