بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.62 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت تازه شارژ وارد کاربران جایزه برای

جایزه کارت شارژ برای کاربران تازه وارد
کاربران تازه واردی که همه شرایط زیر را دارند میتوانند یکبار در این تاپیک درخواست شارژ بدن و یکبار کد شارژ ایرانسل براشون بصورت پیام ارسال میشود:
1. کاربرانی که موقع درخواست شارژ در این تاپیک از 1 تا حداکثر 3 ارسال داشته باشند!
2. کاربرانی که ابتدا آواتار مناسب در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بعنوان آواتار قرار دهند و سپس ارسال درخواست شارژ رایگان در این تاپیک بگذارند.
3. کاربرانی که حداقل یک موضوع یا تاپیک مفید همراه با عکس در قسمتهای مربوطه انجمن ایجاد کنند.
4. کاربرانی که قبل از 7 اسفند 93 عضو شده باشند چون امکان تقلب و آیدی ساختگی زیاد هست.

کاربرانی که البته بیشتر اونها با توجه به شرایط جدید جایزه تعلق نمیگرفت و کارت شارژ ارسال کردم عبارتند از:

ahmadinajmadin - Amirabbas Abi - mohammad1115 - yhn - mohammad1989
kimia - REZA_AH - armanyazdi - BBITA - ایدا - مهدی جان  - alireza2014
mohammadamin17 - اسماعیل - یاسی - محمد 93 -  علی - ho _ ostad -

سپاس شده توسط admin ، BiGHAM ، newman
خب داش یکی هم بده من مگه ما دل نداریم اینقدر هم دپستان اوردیم تو سایت
سیستان

سپاس شده توسط S. STAR
دوست عزیز من خودم شارژام کمه و اشتباه کردم جایزه کارت شارژ بصورت قبل گذاشتم و نهایت شاید 5 نفر از 18 کاربر و 22 کارت شارژی که ارسال کردم رو واقعا باید میدادم چون اکثر کاربر تازه وارد مد نظر من نبودن و خودشون این مدت شارژ میگرفتن. با اینحال شما قدیمیترها بهتره چنین جوایزی بذارین چون ظاهرا مسابقات ایرانسل مختص سیم کارتهای جدید شده و البته این تاپیک رو گذاشتم چون به چند نفر از متقاضیان شارژ دیروز کد ارسال نکردم و برای اینکه کاربری دلخور نشه این تاپیک رو گذاشتم که کاربرانی که واقعا تازه وارد هستن و دنبال بدست آوردن شارژ بدون زحمت نیستند بتونند یکبار جایزه بگیرند  Wink.gif  

سپاس شده توسط admin
وینر خانوم بما هم یه شارژ بده.....
Biggrin.gif
دمت گرم.... Heart.gif

سپاس شده توسط S. STAR
سلام من هم همه شرایط رو دارم تا الان هم درخواست شارژ نکردم اگه امکانش هست یه شارژ هم به من بدید
اللهم غیر سوء حالنا به حسن حالک

سپاس شده توسط S. STAR
والله یکی هم به ما بدی بد نیست
چند وقتی هست خشکسالی اومده یه دونه هم گیرمون نیومده
Undecided.gif

سپاس شده توسط S. STAR
س منم میخوام
محکوم به تنهایی..... Heart.gif

به من میدید؟

سلام منم همه شرایط رو دارم به منم ش بدید.با تشکر فراوان

(27-02-2015، 06:07 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هم همه شرایط رو دارم تا الان هم درخواست شارژ نکردم اگه امکانش هست یه شارژ هم به من بدید

دوست عزیز شما کجا همه شرایط رو دارید! اولا ارسالها تا زمان درخواست شارژ باید حداکثر 3 ارسال باشه که شما 67 ارسال داشتید و موضوعات ایجاد شده توسط شما در زیر آواتار صفر نوشته شده درحالیکه باید حداقل یک موضوع روز همراه با عکس در بخش اخبار یا سایر بخش های مورد علاقه ایجاد کنید و از همه مهمتر اینکه شما یادمه مدتی قبل نوشته بودید تعداد زیادی شارژ بالای 200 عدد فکر کنم برای فروش دارید بعد شما هم متقاضی شارژ تازه واردین هستید! والا خودمم با این وضعیت ایرانسل که فقط به خطهای جدید شارژ میده بزودی باید شارژ پولی بخرم Biggrin.gif