بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دانلود اندروید خروس جنگی بازی

دانلود بازی خروس جنگی اندروید

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

سلام خدمت کاربران موبایل روز امروز در خدمتتون هستیم با بازی فارسی خروس جنگی که یکی از کاربران که در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست داده بودن یکی از بازی های جذات و سرگرم کننده فارسی هست در این بازی در فضا های مختلف دو خروس با همدیگه جنگ میکنن گویا این بازی انلاین هست پس اگر به یک بازی جذاب و بسیار سرگرم کننده نیاز دارید بهتون پیشنهاد میکنم این بازی رو از موبابل روز دانلود کنید و لذت ببرید...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7
داداش دمت گرم , ببخشید اگه زحمتت دادم , شنیدم خیلی بازیش هیجان انگیزه.
MRVF

پاسخ

(01-11-2014، 01:09 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دمت گرم , ببخشید اگه زحمتت دادم , شنیدم خیلی بازیش هیجان انگیزه.
قربان شما خواهش میکنم چه زحمتی وظیفست نمیدونم بخدا من گوشی اندروید ندارم تست نکردم ولی عکس و توضیحاتو واستون گذاشتم
پاسخ

عکساش که خیلی هیجان آوره , رفتم واسه دانلود.
MRVF

پاسخ

(01-11-2014، 01:14 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکساش که خیلی هیجان آوره , رفتم واسه دانلود.
امیدوارم که لذت کافی رو ببرید Heart.gif
پاسخ