بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دانلود سیمبیان تی برنامه کیو برای

دانلود برنامه کیو تی برای سیمبیان
سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از سایت بسیار خوبتون
منمیخوام وایبر رو روژ نوکیا ایکس ۶ بزیزم ولی گفته شده بای کیو تی روی گوشی نصب بشه میشه خواهشا راهن.ایی کنین
این چی هست بزنامه  هست؟؟؟؟؟
از کجا باید دانلودش کنم
تروخدا راهنمایی کنیم
مرررررررسی
پاسخ

سلام آره یه برنامه ست چند تا فايل داخلش هست الان كه شديد دندون درد دارم هر وقت خوب شدم برات پیدا میكنم میذارم اینجا
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط فایزه ، YOUNES ، Finally I ll get it
ایشااله زود زود خوب بشین ؛ مرسی دستتون درد نکنه
پاسخ

سپاس شده توسط YOUNES
مرسی خب کیو تی پیدا کردم 5 تا فایل هستن تو باید دانلود کنید و بعد نصب کنی ببینی جواب میده یا نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
فایزه خانوم واسه سیمبیان ارزش نداره وایبر نصب کنید چون وایبر نسخه سیمبیان هیچی‌نداره و اصلا به درد نمیخوره ، پیشنهاد من اینه که واتس اپ رو برای سیمبیان دانلود کنید Cool.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
برنامه هایک هم خوبه بجای وایبر Lightbulb.gif
پاسخ

(23-08-2014، 01:18 AM)فایزه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از سایت بسیار خوبتون
منمیخوام وایبر رو روژ نوکیا ایکس ۶ بزیزم ولی گفته شده بای کیو تی روی گوشی نصب بشه میشه خواهشا راهن.ایی کنین
این چی هست بزنامه  هست؟؟؟؟؟
از کجا باید دانلودش کنم
تروخدا راهنمایی کنیم
مرررررررسی
ببین عزیز وایبر زیاد خوب نیست و میگن جاسوسیه ولی الان بیشتر بیتالک و لاین و واتس و اسکایپ استفاده میکنن میتونی اینارو نصب کن لاین امکانات خوبی داره
پاسخ

کسی میدونه برا گوشی سونی اریکسون u5 واتس اپ رو رو چه جوری دانلود کنم؟ لینکی چیزی دارین میشه اینجا بزارین؟
پاسخ

(29-05-2015، 03:59 PM)سونیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه برا گوشی سونی اریکسون u5 واتس اپ رو رو چه جوری دانلود کنم؟ لینکی چیزی دارین میشه اینجا بزارین؟

جوابتون رو تو تاپیکی که ایجاد کردید دادیم 
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it