بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش پرداخت درگاه درخواست ساخت

درخواست آموزش ساخت درگاه پرداخت
...سلام بچه ها کسی درمورد ساخت درگاه پرداخت اینترنتی میدونید کسی که کامل میدونه کاملا توضیح بده با تشکر...
پاسخ

سلام ممد رضای قشنگم منظورت اینه؟

کد:
dargahpardakht.com
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
سایت های زیادی هستن که درگاه میدن مثل جهان پی - پی لاین - زرین پال - پارس پال که هر کدوم کارمزد خودشو از مبلغ کم میکنه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

درگاه پرداخت اینترنتی دو مدل در ایران هستش یکی درگاه مستقیم که باید مدارک و مجوز نماد الکترونیک و... رو به بانک یا 12 شرکت psp ارائه بدی تا درگاه مستقیم بهت بدن.. یا میتونی از روش دوم از درگاه پرداخت واسط استفاده کنی که فقط احراز هویت میخوان و دو ساعته بهت درگاه پرداخت میدن.

اگه برای سایت میخوای درگاه رو استفاده کنید که یسری پلاگین برای مدیریت محتواهای معروف مثل وردپرس و پرستا شاپ اینا هم بهت میدن، ولی اگه بخوای برای موبایل و درگاه پرداخت اینترنتی درون برنامه ای داشته باشی باید از API که ارائه میدن استفاده کنی.

در هر صورت کار با درگاهای پرداخت واسط اسون هستش و تیم پشتیبانی هم شما را کمک میکنه تا بتونید به ساخت درگاه پرداخت خودتتون بپردازید.

به شخصه من فعلا از درگاه پرداخت رایان پی دارم استفاده می کنم و راضی هستم.

اینم سایتشون هستش :

کد:
https://rayanpay.com
پاسخ