بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اعتراض آپسان درخواست به

درخواست اعتراض به آپسان
دوستان واقعا دارن کلاه برداری بزرگی میکنن

باید چیکارکنیم

به کجا زنگ بزنیم

همش مسابقاتش جدیدا میگه یا عضو نیستی یا میگه موجودی نداری درحالی که دارم و ازشم شارژ کم میکنه

لطفا به نتیجه برسونین این قضیه رو
پاسخ

سپاس شده توسط Mr Specific ، S. STAR ، عاشق ایران
دوست عزیز قضیه عضو نیستی و کد درخواستی موجود نیست مال چند ماه قبله فکنم بهمن یا اسفند که برای اولین بار شارژ محدود 3 هزارتایی اومد. الانم که روزبروز شلوغتر میشه و همه مطلع میشن از شارژ رایگان بدتر میشه و سیستم هنگ میکنه و فقط چند دقیقه اول بعد از فعال شدن راحت میده Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(29-06-2015، 06:24 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واقعا دارن کلاه برداری بزرگی میکنن

باید چیکارکنیم

به کجا زنگ بزنیم

همش مسابقاتش جدیدا میگه یا عضو نیستی یا میگه موجودی نداری درحالی که دارم و ازشم شارژ کم میکنه

لطفا به نتیجه برسونین این قضیه رو

شماره پشتیبانیش پایین پیامش هست.
من که هنوز پیامو نفرستادم که ببینم شارژ میده یانه.ولی ممکنه چون یکدفعه همه از ساعت 6 شروع میکنن به پیام دادن سیستم هنگ کرده باشه.
این شمارشه: 89515253
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، عاشق ایران
در اصل به نظرم باید ایرانسل خودش بر این مسابقات نظارت کنه که تقلب نکنن ولی الان فکر کنم تنها راه همین باشه که بهشون زنگ بزنی و مشکلاتو بگین
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، man ، عاشق ایران
ولی این ایا درسته ؟

چرا باید از هزاران هزار 120 تومن بخوره میلیارد بره توی شکمشون به شارژ من و شما ؟
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، عاشق ایران
اصلا همه مشکلات نادیده بگیریم میگیم بی خیاااااااااااااااااااااااااااااااااااال

کد شارژ استفاده شده رو کجای دلمون بزاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

اخه ارمین جان الان مدیر این شرکته نشسته خونش داره عشقو حالشو میکنه بعد از جیب منوشما بره که باور کن انقد ها این کد هارو میزنن که توی روز بالغ بر میلیون ها گیرش میاد و فک میکنه زرنگه

بلاخره جلوی اینارو کی باید گرفت ؟

ایرانسل ک میگه نمیتونیم کاری انجام بدیم
پاسخ

سپاس شده توسط armin22 ، عاشق ایران
اينكه شارژ مصرف شده ميده نميدونم
اما كسايي كه در مسابقات شركت ميكنن
اونا هم مشكل دارن با 8282
يا ميگه سيستم قادر به محاسبه نيست
يا از يه مسابقه ديگه پيام مياد
يا پيام ديلور نميشه جوابش مياد
نمونه اش امروز يه مسابقه ي 35 سوالي رو سول 20 رو كه داد گفت مسابقه رو به پايان رسوندي و امتيازي كه داده بود اصلا با امتياز مسابقه هماهنگ نبود
لغو كرد دوباره عضو شد سوال 21 رو داد
سامنه 8282 مشكل داره
شارژ هم كم ميكنه
پاسخ

من صبح زنگ زدم پشتیبانی اسپان.گفتن شارژها بصورت خودکار فرستاده میشه حتی گفت سریال شارژاروهم نداریم وقتی سیستم خودکار میفرسته ممکنه ب یکی نده ب یکی تکراری بده
و700 ک تماس کرفتم گفتن ما از مسابقات خبر نداریم ب پشتیبانی بزنگید نه اینجا شارژ هس ن سریال.وگفتن مافقط میتونیم کمک کنیم مسابقه ای را لغو کنن همین
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، man ، عاشق ایران
(29-06-2015، 06:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من صبح زنگ زدم پشتیبانی اسپان.گفتن شارژها بصورت خودکار فرستاده میشه حتی گفت سریال شارژاروهم نداریم وقتی سیستم خودکار میفرسته ممکنه ب یکی نده ب یکی تکراری بده
و700 ک تماس کرفتم گفتن ما از مسابقات خبر نداریم ب پشتیبانی بزنگید نه اینجا شارژ هس ن سریال.وگفتن مافقط میتونیم کمک کنیم مسابقه ای را لغو کنن همین

چ راحت گفتن ممکنه شارژ بده یا نده

دستشون دردنکنه واقعا

کلا همه چی الان اینجوریه همشون باهمن فقط میخورن
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران