بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در مجازی برنامه خواست ساخت تلگرام شماره برای

در خواست برنامه برای ساخت شماره مجازی تلگرام
سلام دوستان ببخشید میشه یه برنامه واسه ساخت شماره مجازی تلگرام که صددرصد مطمعنید کار میکنه رو معرفی کنین مرسی
پاسخ

سلام
اگر برای سیستم عامل اندروید میخواید از اپلیکیشن text Plus Gold استفاده کنید
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، 110 ، sadegh1929 ، Fa Ti ، amita_reza ، S I L E N C E
این برنامه رو به شما پیشنهاد میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط koroush ، 110 ، sadegh1929 ، Fa Ti ، amita_reza ، S I L E N C E
Lightbulb 
مرسی دوستان?
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، admin
(30-04-2016، 01:02 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگر برای سیستم عامل اندروید میخواید از اپلیکیشن text Plus Gold استفاده کنید

لینک دانلود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط amita_reza ، sadegh1929 ، S I L E N C E
سلام دوستان راستیتش من هرچی برنامه ی شماره مجازی تلگرام بود و گرفتم که یا کار نمیکردن یا شماره ی ریپورت میدادن هرچی هم ایمیل میزنم و منتظر میمونم ار ریپورت در نمیاد که نمیاد. حالا یه دوست عزیزی که کاربلده و برنامش و داره یه لطف در حق من میکنه یه شماره مجازی تلگرام که ریپورت نباشه واسه من بسازه؟؟؟ Angel.gif
پاسخ

(09-05-2016، 11:11 AM)sadegh1929 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان راستیتش من هرچی برنامه ی شماره مجازی تلگرام بود و گرفتم که یا کار نمیکردن یا شماره ی ریپورت میدادن هرچی هم ایمیل میزنم و منتظر میمونم ار ریپورت در نمیاد که نمیاد. حالا یه دوست عزیزی که کاربلده و برنامش و داره یه لطف در حق من میکنه یه شماره مجازی تلگرام که ریپورت نباشه واسه من بسازه؟؟؟ Angel.gif

کسی نیست به داد من برسه!!؟ Sad.gif
پاسخ

برنامه nextplus
دوستم قبلا باهاش ساخته. امتحان کن
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، sadegh1929 ، Mr Bavafa
بهترین هاش یکی Talk2 ک شماره فیلیپین درست میکنه یکیم Voxox ک شماره آمریکا درست میکنه هس. من با هر دوشون درست کردم امتحان کن
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
یـآد بگـیر اَگه بَدے ڪَردن بتـ
صآف ڪٌنے وَلے نَرہ لَبخَندِت
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
پاسخ

سپاس شده توسط sadegh1929 ، Mr Bavafa
(09-05-2016، 09:20 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین هاش یکی Talk2 ک شماره فیلیپین درست میکنه یکیم Voxox ک شماره آمریکا درست میکنه هس. من با هر دوشون درست کردم امتحان کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط Yasin_tiger ، amita_reza ، sadegh1929 ، Mr Bavafa

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز