بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در راهنمایی بهترین مرورگر مورد

راهنمایی در مورد بهترین مرورگر
دوستان چه مرورگری بهتر از فایرفاکس می شناسید و خودتون ازش راضی هستید لطفا ی کم از امکاناتش هم بگید مرسی Heart.gif
پاسخ

كروم Biggrin.gif معلومه از دورز جار ميزنه.... كروم بهترين مرورگره يه چند وقت باهاش كار كن خيلي يه جوريه اصن خوش دسته... هر چند دستش نميگيري احساس خوبي داره... من هميشه از كروم... فاير فاكس ك مزخرف... Tongue
\
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون
آره جدیدا با کروم کار میکنم ولی سرعتش پایینه Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
بهترین مرورگرها همون کروم و فایر فاکس هستن که امنیت خوبی هم دارن مرورگر اپرا هم خوبه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون ، 0212
ساری جون اگه از نت موبایل استفاده میکنه برای کامپیوتر با مرورگر اپرا اخرین نسخش رو دانلود کن خیلی سرعتش خوبه واسه اینترنت های معمولی
من نزدیک 1 سال دارم از اپرا ساتفاده میکنم وقتی adsl داشتم از کروم استفاده میکردم
امتحان کن اگه با نت ایرانسل میای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، استارک
(02-04-2015، 09:22 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره جدیدا با کروم کار میکنم ولی سرعتش پایینه Sad.gif

يه چند مدت باهاش كار كن موتورش روشن بشه.. از منم اولا سرعت پايين مي بود درست يمشه... مرورگر خوبيه.. هر موقع ويندوز عوض ميكنم دردسري داريم باهاش.. ولي بعد درست ميشه... Biggrin.gif
\
پاسخ

اپرا را عشقه. ....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#لینک جدید(ویندوز)

مدیریت آسان و کنترل شارژ به تعداد بالا
پاسخ