بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درگذشت رضا احدی

رضا احدی درگذشت
[عکس: 18_16resized-1434556-772.jpg]

رضا احدی که از هفته گذشته به دلیل ناراحتی کبد و ریه در بیمارستان ایران مهر بستری شده بود شب گذشته دارفانی را وداع گفت.

این پیشکسوت دهه 60 و 70 استقلال در روزهای آخر به کما رفته بود و در نهایت به دیار باقی شتافت.

رضا نداف احدی (زاده 9 آذر 1341) به رودی فولر ایران مشهور بود.

وی سابقه عضویت در تیم‌های باشگاه فوتبال استقلال و باشگاه فوتبال روت‌وایس اسن را دارد. او از معدود لژیونرهای ایرانی است که در دهه شصت شمسی برای بازی در باشگاهی در آلمان دعوت شد و در لیگ آلمان بازی کرد. احدی همچنین در مدت کوتاهی که مسئول تیم جوانان استقلال بود فوتبالیست هایی مانند وحید طالب لو، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان را به فوتبال ایران معرفی کرد.
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، TA HA ، Shahlashahriari ، Eagle ، NAjVA ، shahzad ، reza_ab ، admin ، Evenfall ، MaNi ، mahan✰✰ ، ABDOLREZA ، yasamin ، Poya ، السانا جون ، Hoda
روحش شاد .... من ديروز ان بيمارستان بودم ولي مطلع نبودم!  Sleepy.gif تمام ورزشكاران و هنرمندان پيشكسوت إز دست رفته  را خداوند مورد رحمت خود قرار دهد.. امين

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط MOHAMMAD H J R B A ، Fa Ti ، Eagle ، TA HA ، reza_ab ، Evenfall ، mahan✰✰ ، MaNi
خدا بیامرزدش Sad.gif Sad.gif Sad.gif

پاسخ

سپاس شده توسط MOHAMMAD H J R B A ، Fa Ti ، TA HA ، reza_ab ، NAjVA ، Evenfall ، mahan✰✰ ، MaNi ، yasamin
خدایش بیامرزد..... روحش شاد.....
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A ، TA HA ، reza_ab ، Evenfall ، mahan✰✰ ، MaNi
Heart.gif Heart.gif

روحش شاد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، NAjVA ، TA HA ، MOHAMMAD H J R B A ، reza_ab ، mahan✰✰ ، MaNi ، yasamin
روحش شاد ...

[عکس: 18_16khabarOnline-36dbc809-3b7f-4dfc-93f..._18db7.jpg]
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، Fa Ti ، Eagle ، TA HA ، reza_ab ، mahan✰✰ ، MaNi
روحش شاد
زندگی زیباست
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، reza_ab ، mahan✰✰ ، MOHAMMAD H J R B A ، TA HA ، MaNi ، yasamin ، NAjVA
خدا رحمتش کنه رودی فولر ایران رو Sad.gif Sad.gif

پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، reza_ab ، MOHAMMAD H J R B A ، TA HA ، MaNi ، Evenfall ، NAjVA
خدا رحمتش کنه واقعا سنش زیاد نبود
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، MOHAMMAD H J R B A ، NAjVA ، TA HA ، reza_ab ، mahan✰✰
آخرين مصاحبه رضا احدي:
اگر زنده ماندم که جواب محبت کسانی که بالای سرم آمدند را می‌دهم، اگر هم رفتم یادتان باشد بنویسید با دشمن هم از این کارها نکننند؛ ما که دوست بودیم.
این فوتبال قاتل جان من شد.
من فقط زمانی عزیز می‌شوم که جنازه‌ام دور امجدیه بچرخد و استخوان‌هایم زیر خاک سرد بپوسد.
راستی دیشب ناصرخان آمد به خوابم و گفت: ناراحت نباش رضا. به خانه‌ام که بیایی دردانه می‌شوی.......
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، السانا جون ، NAjVA ، MOHAMMAD H J R B A ، TA HA ، MaNi ، reza_ab ، mahan✰✰ ، Eagle