بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید سنتر آپلود رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید آپلود سنتر موبایل روز
خب دیگه کلا قالب ها رو عوض کردیم 
قالب جدید آپلود سنتر موبایل با یه رنگ زیبا و ساده رونمایی شد

از ویژ های جدید قالب آپلود سنتر جدید :
  • طراحی بسیار زیبا و شیک
  • رنگ های زیبا
  • سرعت بارگذاری و باز شدن بسیار بالا
  • دارای پروفایل کاربری زیبا
  • بخش عضویت جدید و زیبا
  • صفحه دانلود زیبا
  • واکنش گرا
بازم مهمترین چیزها در قالب جدید باگذاری بالا ,واکنش گرا بودن و زیبایی بوده است منتظر نظراتتون هستیم

جهت ورود به آپلود سنتر موبایل روز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید

کد:
http://up.dailymobile.ir

[عکس: Screenshot-123-.png]
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، ...reyhane ، السانا جون ، Shahlashahriari ، nastaran ، nastaran
اپلود سنتر عالی شده
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، ...reyhane ، Shahlashahriari ، Fa Ti ، السانا جون
آپلود عالیه الان تازه فهمیدم چطوری عکس بذارم
مشکل داشتم .مرسی
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، Shahlashahriari ، admin
ممنون از شما بخاطر تمام زحماتي كه ميكشيد .... رنگ نقش مهمي رادر زندگي بازي ميكنه قشنگي دنيا و طبيعت به خاطر رنگرنگ بودنشه Shy.gif Heart.gif تبليغات هم اضافه شده و احساس ميكنم براي باز شدن صفحات هم افكت بكار بردين كه كار زيبايي هست ...

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، السانا جون ، admin
Shy.gif حداكثر اپلود عكس  داخل سايت براي هر كاربر  ٤/٨ مگابايته؟ چطور ميشه از ان به بعد عكس اپلود يا پيوست كرد؟!! فقط فكر كنم با ادرس از اپلود سنتر ميشه استفاده كرد درسته؟!!

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
(13-02-2016، 11:57 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif حداكثر اپلود عكس  داخل سايت براي هر كاربر  ٤/٨ مگابايته؟ چطور ميشه از ان به بعد عكس اپلود يا پيوست كرد؟!! فقط فكر كنم با ادرس از اپلود سنتر ميشه استفاده كرد درسته؟!!

خب برای تصاویر کمتر عکسی دیدم بیشتر از 4 مگابایت باشه برای سایر فایل ها هم میتونید از اپلود سنتر استفاده نمایید
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Shahlashahriari ، Fa Ti ، nastaran
البته من چنتا آپلودسنتر همیشه میرفتم یک قسمت انتخاب تصویر یا همون browse داشت ولی خوبیش این بود که عکس بعد آپلود در صفحه دیگه در همون قسمت browse ک آپلود میکنیم نشون میداد ولی این در پایین گزینه های انتخاب عکس آپلود میشه و باید صفه رو ب پایین برد. حالا طبق معمول زیاد مهم نیست Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
من از قسمت دانلود از ادرس لینک ی عکس رو از سایت دیگه وارد کردم نوشت پسوند نامعتبر البته jpg بوده حالا فکنم باید حتما از قسمت انتخاب برم Sleepy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط nastaran ، nastaran ، nastaran
(22-02-2016، 12:17 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از قسمت دانلود از ادرس لینک ی عکس رو از سایت دیگه وارد کردم نوشت پسوند نامعتبر البته jpg بوده حالا فکنم باید حتما از قسمت انتخاب برم Sleepy.gif

همه پسوندهای تصاویر را پشتیبانی می کنه
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، nastaran ، nastaran
برای من خطا میده نمونه لینکو خصوصی فرستادم ک بررسی بشه
پاسخ

سپاس شده توسط nastaran