بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید موبایل روز
(12-02-2016، 01:03 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمای آپلود سنتر قبلی خیلی زیباتر بود همچنین الان خواستم تاپیک بزنم گزینه هاش تغییر کرده بود و آیکون افزودن یک عکس و ... نداشت و از طریق پیوست عکس اضافه کردم ولی بعد از ویرایش گزینه های قبلی نمایان شده بود Undecided.gif

اسکریپ آپلود سنتر تغییر داده شد احتمالا به زودی قالب قبلی برای اپلود سنتر اماده میشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، hamid06
بعد قبلا برای خواننده های معروف موضوعاتش جدا جدا بود خیلی بهتر بود الان همه ی بخشه باید یا 23 صفه رو دید یا سرچ کرد ک ببینیم اهنگ تکراری نباشه Biggrin.gif
پاسخ

(12-02-2016، 01:39 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد قبلا برای خواننده های معروف موضوعاتش جدا جدا بود خیلی بهتر بود الان همه ی بخشه باید یا 23 صفه رو دید یا سرچ کرد ک ببینیم اهنگ تکراری نباشه Biggrin.gif

نمیشد برای اون همه خواننده بخش جدا گذاشت موضوع سایت هم بیشتر در زمینه موبایل هستش و فعالیت در مورد آهنگ کمتر باید باشه آهنگهای جدید و مجاز هم معلومه
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، hamid06 ، MaNi
بله درسته و البته من فقط منظورم خواننده های خیلی معروف مثه چاووشی بود وگرنه بقیه رو حتی ب اسم هم نمیشناسم Biggrin.gif
پاسخ

(12-02-2016، 01:55 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله درسته و البته من فقط منظورم خواننده های خیلی معروف مثه چاووشی بود وگرنه بقیه رو حتی ب اسم هم نمیشناسم Biggrin.gif

از بخش جستجو استفاده کنین راحت پیدا میکنین
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti
اگه میشد آرم یا همون لوگوی دیلی موبایل پوسته قبلی رو هم عوض کنید خیلی خوب بود Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
سلام از روزي كه قالب جديد اومده ميخواستم پيشنهاد بدم يا daily mobile را در بالاي صفحه اول كه به رنگ سبز هست را انگليسي بنويسين يا به رنگ سبز بنويسين موبايل روز ... حالا اگر نظر من را جويا باشين نوشتن ديلي موبايل زياد زيبا نيست... البته انقدر همه جيز زيبا و منظم تَر شده كه روم نشد زودتر بگم .... چون زحمت زياد كشيده شده و ما همه ميدونيم ... Heart.gif

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، admin
(12-02-2016، 06:52 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از روزي كه قالب جديد اومده ميخواستم پيشنهاد بدم يا daily mobile را در بالاي صفحه اول كه به رنگ سبز هست را انگليسي بنويسين يا به رنگ سبز بنويسين موبايل روز ... حالا اگر نظر من را جويا باشين نوشتن ديلي موبايل زياد زيبا نيست... البته انقدر همه جيز زيبا و منظم تَر شده كه روم نشد زودتر بگم .... چون زحمت زياد كشيده شده و ما همه ميدونيم ... Heart.gif

انجام شد - برای اینکه در مرورگرتون ببینید باید یه بار کش مرورگر را پاک کنید
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Shahlashahriari ، Fa Ti
يك پيشنهاد ديگه هم دارم كه مثل قالب قبلي كه ارسالهاي امروز و ارسالهاي جديد در بالاي هر صفحه اي قابل دسترس بود ... در قالب جديد هم فقط از صفحه اصلي پايين صفحه در دسترس نباشه و از هر صفحه اي در پايين صفحه بشه به اين دو تا دسترسي داشته باشيم .... و مجبور نباشيم به صفحه اصلي مراجعه كنيم و كمي سرعت كار بالا ميره ...ضمنا  اين زنگ هشدار خيلي ابتكار جالبي بود و من خيلي استفاده ميكنم ....من خيلي از اينكه به حرف كاربران توجه دارين و اونها را با دقت ميخونين و اعمال ميكنين متشكرم  Heart.gif

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، hamid06
(13-02-2016، 11:46 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يك پيشنهاد ديگه هم دارم كه مثل قالب قبلي كه ارسالهاي امروز و ارسالهاي جديد در بالاي هر صفحه اي قابل دسترس بود ... در قالب جديد هم فقط از صفحه اصلي پايين صفحه در دسترس نباشه و از هر صفحه اي در پايين صفحه بشه به اين دو تا دسترسي داشته باشيم .... و مجبور نباشيم به صفحه اصلي مراجعه كنيم و كمي سرعت كار بالا ميره ...ضمنا  اين زنگ هشدار خيلي ابتكار جالبي بود و من خيلي استفاده ميكنم ....من خيلي از اينكه به حرف كاربران توجه دارين و اونها را با دقت ميخونين و اعمال ميكنين متشكرم  Heart.gif

سلام خب همه کارها رو به خاطر کاربرامون انجام میدیم - موردی که گفتین رو اگه اضافه کنیم به همه صفحات یه کم نظم صفحه بهم میخوره - پیشنهاد میکنم دو لینک رو در مرورگرتون به صورت بوکمارک ذخیره کنید دسترسی براتون راحت تر میشه
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، Shahlashahriari