بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل جدید رونمایی روز از قالب

رونمایی از قالب جدید موبایل روز
(13-02-2016، 11:50 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2016، 11:46 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يك پيشنهاد ديگه هم دارم كه مثل قالب قبلي كه ارسالهاي امروز و ارسالهاي جديد در بالاي هر صفحه اي قابل دسترس بود ... در قالب جديد هم فقط از صفحه اصلي پايين صفحه در دسترس نباشه و از هر صفحه اي در پايين صفحه بشه به اين دو تا دسترسي داشته باشيم .... و مجبور نباشيم به صفحه اصلي مراجعه كنيم و كمي سرعت كار بالا ميره ...ضمنا  اين زنگ هشدار خيلي ابتكار جالبي بود و من خيلي استفاده ميكنم ....من خيلي از اينكه به حرف كاربران توجه دارين و اونها را با دقت ميخونين و اعمال ميكنين متشكرم  Heart.gif

سلام خب همه کارها رو به خاطر کاربرامون انجام میدیم - موردی که گفتین رو اگه اضافه کنیم به همه صفحات یه کم نظم صفحه بهم میخوره - پیشنهاد میکنم دو لینک رو در مرورگرتون به صورت بوکمارک ذخیره کنید دسترسی براتون راحت تر میشه
سلام و خسته نباشين ... اگر نظم بهم ميخوره كه حرفم را پس ميگيرم ... در قالب قبلي اتوماتيك نوشته هاي جديد  اپديت نميشد و رفرش هم موضوعات يا نوشته هاي جديد را نمياورد و هر بار مجبور بوديم به قسمت ارسالهاي جديد بريم ولي اگر رفرش در قالب جديد كار كنه كه ديگه مجبور نيستيم براي ديدن نوشته هاي جديد دكمه ارسالهاي جديد رو بزنيم و دكمه رفرش صفحه همون كار رو ميكنه ... باز هم ممنون از راهنمايي  Shy.gif

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، admin
برای رفرش از کلید رفرش مرورگرتون استفاده کنید بهترین راه همون که صفحه رو بوکمارک کنید و یا اینکه به صفحه اصلی برید - ممنون از نظراتتون
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، hamid06 ، Fa Ti
بله الان امتحان كردم رفرش صفحه نوشته هاي جديد را اورد ممنونم

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، admin
یعنی این سوال من ک چرا موقع ارسال مطلب جدید گزینه های قبلی ظاهر نمیشه و برای افزودن کد و لینک متن و لینک تصویر باید دوباره ویرایش کرد ک گزینه های قبلی بیاد و از قسمت پیوست پایین هم ک تصویر بندانگشتی میاد جواب نداشت؟! Undecided.gif

[عکس: .jpg]
پاسخ

سپاس شده توسط admin
چرا آپلودسنتر پسوند mp4 پشتیبانی نمیکنه
پاسخ

(13-02-2016، 12:19 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا آپلودسنتر پسوند mp4 پشتیبانی نمیکنه

عضو آپلود سنتر شوید این پسوند به زودی اضافه می شود
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، Shahlashahriari
(13-02-2016، 12:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این سوال من ک چرا موقع ارسال مطلب جدید گزینه های قبلی ظاهر نمیشه و برای افزودن کد و لینک متن و لینک تصویر باید دوباره ویرایش کرد ک گزینه های قبلی بیاد و از قسمت پیوست پایین هم ک تصویر بندانگشتی میاد جواب نداشت؟! Undecided.gif

چرا از قالب قبلی استفاده می کنین !!!؟ برای تموم گروه های کاربری تست کردم مشکلی نداشت
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti
[عکس: %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AF.jpg]

دوستان کس دیگه ای موقع ارسال مطلب این مشکل رو داره ؟
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti
(13-02-2016، 12:59 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[عکس: %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AF.jpg]

دوستان کس دیگه ای موقع ارسال مطلب این مشکل رو داره ؟

برا من که همچین مشکلی پیش نیومده
پاسخ

در قالب قبلي كلي تبليغات سايتها در صفحات وب بود ولي الان  نيستن ...اونا منبع درامد سايت بودن أيا تصميم گرفتيد كه حذفشون كنين؟!

Heart ..........
پاسخ