بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آنتی ویروس سریال نود32 ورژن9

سریال آنتی ویروس نود32(ورژن9)
با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به عرضه جدیدترین نسخه آنتی ویروس محبوب نود32(یعنی ورژن 9) شاید برای بسیاری از شما عزیزان به دلیل درست کار نکردن کرک آن و نداشتن سریال فعالسازی قید استفاده از جدیدترین ورژن آن را بزنید.در بسیاری از سایت های ایرانی لاینسس یک ساله آن با قیمت بالایی به فروش میرسد اما سایت موبایل روز لاینسس معتبر آنتی ویروس ورژن9 را برای شما عزیزان به صورت رایگان آماده کرده است.
دانلود فایل فشرده به همراه تاریخ انقضا:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.
رمز فایل فشرده:www.dailymobile.ir
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط revhm ، Shahlashahriari ، reza_ab ، السانا جون ، Evenfall ، fargol f ، فاطما
اقا پویا قویه انتی ویروس؟مال امساله؟
پاسخ

میگه فایل پیدا نشد
پاسخ

(04-02-2016، 12:25 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنتی ویروس رو باید جدا دانلود کنید.برای فعالسازی و آپدیت آنتی ویروس نیاز به سریال فعالسازی هست

از این سریال هم میتونید استفاده کنید

BSH5-X448-HDRV-7X7M-HWDV
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، admin ، Poya
سلام واقعا لاینسس یکساله است؟
پاسخ

(04-02-2016، 12:25 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله از نظر من بهترین آنتی ویروس eset nod32هست مخصوصا ورژن جدیدش از همه بهتره
بله ماله امساله
از تاریخ آپلود چند ماهی میشه گذشته بود واسه همین لینک مشکل داشت
لینک جایگزین خدمت شمادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اکسترکت کردن از رمز قید شده استفاده کنین.
زمان آپلود همه ی لایسنس ها سالم بود.
تست کنین به احتمال قوی جواب میده
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون
(04-02-2016، 10:37 AM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ انقضا در فایل متنی موجود در فایل فشرده ذکر شده.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

همگی بلوک شده قابل استفاده نیست دوست عزیز
پاسخ

(04-02-2016، 11:55 AM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2016، 10:37 AM)Man$ouR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند روز نصب کردم میتونین از قسمت سمت راست ایمیل بزنین اون وقت یک ماهه میتونین اپدیت باشه براتون نوشته 30 روز نسخه تریال فعاله. قیمت لانس هشتاد تومنه تو سایتا دیدم از این کدا که آقای ایون گذاشت رایگان فکر کنم سی روز کار میکنه بعد از کار میوفته یکی دیگه . این که آقا پویا گذاشتن فرق داره با پی سی اومدم دانلود میکنم ایشالله که خوبه مممون Shy.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط Poya
(04-02-2016، 12:04 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2016، 11:55 AM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند روز نصب کردم میتونین از قسمت سمت راست ایمیل بزنین اون وقت یک ماهه میتونین اپدیت باشه براتون نوشته 30 روز نسخه تریال فعاله. قیمت لانس هشتاد تومنه تو سایتا دیدم از این کدا که آقای ایون گذاشت رایگان فکر کنم سی روز کار میکنه بعد از کار میوفته یکی دیگه . این که آقا پویا گذاشتن فرق داره با پی سی اومدم دانلود میکنم ایشالله که خوبه مممون Shy.gif
\\

دوست عزیز این اکات یک ماهه همه جاهست ولی مدت دارمثل یکساله هیچ وقت یکسال طول نمی کشه توی دوماه بلوک میشه
پاسخ

سپاس شده توسط Poya ، fargol f