بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ جدید ایرانسل و همراه

شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
یوهوووووووووووووووووووووووو بالاخره از دوتاشون گرفتم والا Biggrin.gif
من 1.30 پیش عضو شده بودم
بعدش دوباره 15 دیقه پیش هم با شماره عضویت و هم عضویت اصلی عضو شدم بعد حالا دوباره با ozv moya (عضویت اصلی) عضو شدم جوابو فرستادم بهم داد والا

سپاس شده توسط عاشق ایران
دوستان ۷۳۷۸۶۳ دوباره پیام داده امروز که به همه شارژ میده تست کردم جواب نداده هنوز
درضمن قبلا ازش گرفتم نمیدونم الان دوبارهدمیده یانه خواستین تست کنین
من نتم ضعیفه نمیدونم این پیام بیاد یا نه

سپاس شده توسط pedram0049 ، عاشق ایران
آره به نظر منم امروز دیگه بیخیالش بشید بهتره

سپاس شده توسط عاشق ایران
(29-06-2015، 08:36 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-06-2015، 08:31 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه ها فک نکنم دیگ شارژ بدن ، اینا تو این ماه دوباره ب اونایی ک نگرفتن میده اگ یادتون باشه ماه های قبل هم ی سری مث mtab اینجوری بود Sad.gif

اگر منظورت مسابقات 82 82 باشه،دیشب که نگاه کردم تمام مسابقات اپسان به روز رسانی شده وبه تاریخ جدید مسابقاتش را شروع کرده،،ولی اینکه چرا اینجوری دارند بازی درمیارند جای سوال داره،،شاید کارمندان اپراتورهای پایین دستی پول شارژها را به جیب میزنند وعوضش به کاربران شارژ سوخته میدن،،البته یک نظره،ودرستیش جای شک داره،،ویا اینکه میخوان تلافی گذشته را دربیارند،،امروز حال من یکی را گرفتندشما رانمیدونم

دوست خوب این ترفندها مخصوص الان نیست من قبلا سرچ کردم برای سال 92 یا شایدم 91 سایتایی بود که کد مسابقات شارژ دار ایرانسل رو اون زمان میذاشت و همش هم از شرکتهای اسپانسر مسابقات مانند بیپ بعنوان کلاهبردار نام برده بودن چون قبلا هم به عناوین مختلف از یه سری کلی شارژ کم میشده تا شارژ بدن بعنوان مثال باید عضو میشدن و شارژ رو چند روز بعد میفرستادن و در این بین کلی پیامک تبلیغاتی برای کسانی که به امید گرفتن شارژ مسابقات رو لغو نکرده بودن میفرستادن و این چن ماه بنظرم اپسان برای جذب شرکت کننده در مسابقات کمی ضرر کرده و حالا داره بطرق مختلف جبران میکنه Biggrin.gif

سپاس شده توسط pedram0049 ، zare1
دوستان میشه شماره اصلیه adost بهم بدین؟
نشود فاش کسی آنچه میان من و توست

سپاس شده توسط عاشق ایران
(29-06-2015، 09:28 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه شماره اصلیه adost  بهم بدین؟

80501

سپاس شده توسط мαяуαмι ، عاشق ایران
8282درست شده بادوتاخطام كه اصلا_مرحله 2رواجرانكده بدوم 4تاشارج دادقول ميدم درسته

سپاس شده توسط hamid06 ، عاشق ایران
من ساعت 5 عضو شدم
الان هم بازم عضویتو فرستادم
هیچ کدوم نگفت عضو نیستی
چندتا گفت فادر به محاسبه نیست ک با فرستادن دباره کد شارژ رو داد اماااا
۵تا شارژ استفاده شده داد

سپاس شده توسط عاشق ایران
برا کسی این اتفاق افتاده امروز
شما کارت شارزتونو دریافت کردید
درصورتی که برا اولین بار فرستادم
و شارزی هم نداده

سپاس شده توسط عاشق ایران
(29-06-2015، 09:42 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ساعت 5 عضو شدم
الان هم بازم عضویتو فرستادم
هیچ کدوم نگفت عضو نیستی
چندتا گفت فادر به محاسبه نیست ک با فرستادن دباره کد شارژ رو داد اماااا
۵تا شارژ استفاده شده داد
یبار دیگه بفرستید شارز صحیح میده

سپاس شده توسط armanznd ، عاشق ایران